Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Ludowo – Uczniowski Klub Sportowy w Zalipiu awansował do okręgówki

Ludowo – Uczniowski Klub Sportowy w Zalipiu awansował do okręgówki

Ludowo – Uczniowski Klub Sportowy w Zalipiu awansował do okręgówki

Ludowo – Uczniowski Klub Sportowy w Zalipiu awansował do V Ligi Okręgowej. Drużyna w sezonie rozgrywkowym 2020/2021 w A Klasie zdobyła najwięcej punktów spośród 17 drużyn.  

Z tej okazji Wicestarosta Krzysztof Bryk w imieniu Starosty Dąbrowskiego Lesława Wieczorka przekazał na ręce przedstawiciela Klubu LUKS Dawida Dymona gratulacje dla wszystkich zawodników i działaczy klubowych, jednocześnie życząc sukcesów w nowym sezonie, który rozpocznie się po przerwie wakacyjnej.

Drużyna zdobyła łącznie 80 punktów strzelając podczas 32 meczy 95 bramek. Zwycięstwo natomiast odnieśli w 25 meczach. Zanotowali tylko dwie porażki i 5 remisów.

Ludowo – Uczniowski Klub Sportowy w Zalipiu awansował do V Ligi Okręgowej. Drużyna w sezonie rozgrywkowym 2020/2021 w A Klasie zdobyła najwięcej punktów spośród 17 drużyn.   Z tej okazji Wicestarosta Krzysztof Bryk w imieniu Starosty Dąbrowskiego Lesława Wieczorka przekazał na ręce przedstawiciela Klubu LUKS Dawida Dymona gratulacje dla wszystkich zawodników i działaczy klubowych, jednocześnie życząc sukcesów w nowym sezonie, który rozpocznie się po przerwie wakacyjnej. Drużyna zdobyła łącznie 80 punktów strzelając podczas 32 meczy 95 bramek. Zwycięstwo natomiast odnieśli w 25 meczach. Zanotowali tylko dwie porażki i 5 remisów.