Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Lutowy numer Powiśla Dąbrowskiego już w sprzedaży

Lutowy numer Powiśla Dąbrowskiego już w sprzedaży

Lutowy numer Powiśla Dąbrowskiego już w sprzedaży

W kioskach i sklepach w Dąbrowie Tarnowskiej oraz w pozostałych gminach powiatu dąbrowskiego można kupić lutowe wydanie miesięcznika społeczno - informacyjnego „Powiśle Dąbrowskie".

Kolejny numer czasopisma poświęcony jest m.in. kontrowersjom związanym z przyznaniem przez samorząd miejski nagród finansowych dla nauczycieli, budżetom na 2014 rok w gminach Dąbrowa Tarnowska, Mędrzechów, Radgoszcz oraz w powiecie dąbrowskim. Można tu również znaleźć informacje dotyczące efektów akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, remontu Starostwa Powiatowego, nowej placówki dla dzieci w Gręboszowie, czy handlu w lepszych warunkach na szczucińskim jarmarku.

Ponadto rozmawiamy w tym wydaniu z nowym komendantem powiatowym policji, Andrzejem Kupcem o zmianach w Komendzie Powiatowej, z wójtem Bolesławia Kazimierzem Olearczykiem o budżecie, planach i potrzebach gminy oraz z nowym prezesem MLKS Dąbrovia Piotrem Zającem o sytuacji klubu i planach na przyszłość.

W lutowym wydaniu czasopisma znaleźć można również relacje ze spektakli jasełkowych, koncertów kolęd oraz I Międzygminnego Festiwalu Kolęd i II Powiatowego Przeglądu Tradycyjnych Grup Kolędniczych, które zorganizowane zostały w Dąbrowskim Domu Kultury. Jak co miesiąc w „Powiślu Dąbrowskim" zebraliśmy wydarzenia przygotowane na luty przez instytucje i stowarzyszenia oraz repertuar kina „Sokół".

Wydawcą czasopisma informacyjno – społecznego „Powiśle Dąbrowskie" jest Dąbrowski Dom Kultury. Można je kupić w wybranych kioskach i sklepach na terenie powiatu dąbrowskiego.

W kioskach i sklepach w Dąbrowie Tarnowskiej oraz w pozostałych gminach powiatu dąbrowskiego można kupić lutowe wydanie miesięcznika społeczno - informacyjnego „Powiśle Dąbrowskie". Kolejny numer czasopisma poświęcony jest m.in. kontrowersjom związanym z przyznaniem przez samorząd miejski nagród finansowych dla nauczycieli, budżetom na 2014 rok w gminach Dąbrowa Tarnowska, Mędrzechów, Radgoszcz oraz w powiecie dąbrowskim. Można tu również znaleźć informacje dotyczące efektów akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, remontu Starostwa Powiatowego, nowej placówki dla dzieci w Gręboszowie, czy handlu w lepszych warunkach na szczucińskim jarmarku. Ponadto rozmawiamy w tym wydaniu z nowym komendantem powiatowym policji, Andrzejem Kupcem o zmianach w Komendzie Powiatowej, z wójtem Bolesławia Kazimierzem Olearczykiem o budżecie, planach i potrzebach gminy oraz z nowym prezesem MLKS Dąbrovia Piotrem Zającem o sytuacji klubu i planach na przyszłość. W lutowym wydaniu czasopisma znaleźć można również relacje ze spektakli jasełkowych, koncertów kolęd oraz I Międzygminnego Festiwalu Kolęd i II Powiatowego Przeglądu Tradycyjnych Grup Kolędniczych, które zorganizowane zostały w Dąbrowskim Domu Kultury. Jak co miesiąc w „Powiślu Dąbrowskim" zebraliśmy wydarzenia przygotowane na luty przez instytucje i stowarzyszenia oraz repertuar kina „Sokół". Wydawcą czasopisma informacyjno – społecznego „Powiśle Dąbrowskie" jest Dąbrowski Dom Kultury. Można je kupić w wybranych kioskach i sklepach na terenie powiatu dąbrowskiego.