Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Młoda Polska - Wystawa w MBP

Młoda Polska - Wystawa w MBP

Młoda Polska - Wystawa w MBP

W Dziale dla Dorosłych Miejskiej Biblioteki Publicznej im. M. Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej prezentowana jest wystawa pt. "Młoda Polska". Jest to już ósma wystawa trwającego od stycznia cyklu "Z literaturą przez wieki". Tym razem jest to dorobek literacki Młodej Polski. 

Wystawa zawiera najważniejsze informacje dotyczące epoki, jej przedstawicieli z zakresu literatury, sztuki, filozofii oraz gatunków literackich. Całość wystawy uzupełniły pozycje książkowe powstałe w epoce, jakimi dysponuje dział oraz opracowania literackie dotyczące epoki, które mają na celu przybliżenie czytelnikom historii literatury, a także zachęcenie do sięgania po nią. Wystawę można zwiedzać do 30 października. 

Źródło: inTARnet.pl

W Dziale dla Dorosłych Miejskiej Biblioteki Publicznej im. M. Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej prezentowana jest wystawa pt. "Młoda Polska". Jest to już ósma wystawa trwającego od stycznia cyklu "Z literaturą przez wieki". Tym razem jest to dorobek literacki Młodej Polski.  Wystawa zawiera najważniejsze informacje dotyczące epoki, jej przedstawicieli z zakresu literatury, sztuki, filozofii oraz gatunków literackich. Całość wystawy uzupełniły pozycje książkowe powstałe w epoce, jakimi dysponuje dział oraz opracowania literackie dotyczące epoki, które mają na celu przybliżenie czytelnikom historii literatury, a także zachęcenie do sięgania po nią. Wystawę można zwiedzać do 30 października.  Źródło: inTARnet.pl