Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. „Młodzież zapobiega pożarom” gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej w Radgoszczy

„Młodzież zapobiega pożarom” gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej w Radgoszczy

„Młodzież zapobiega pożarom” gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej w Radgoszczy

W dniu 17 kwietnia 2024 roku w Szkole Podstawowej w Radgoszczy odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pn. „Młodzież zapobiega pożarom”, zorganizowane przez Zarząd Gminny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP.

Do rywalizacji przystąpiło 21 uczniów ze szkół z terenu gminy.

Najlepszą wiedzą z zakresu m. in. historii ochrony przeciwpożarowej, funkcjonowania OSP i Związku OSP RP, prewencji przeciwpożarowej, ratownictwa medycznego wykazali się:

- Patryk Ziemierowski ze SP w Zarzeczu Dużym,

- Zuzanna Wolak ze SP w Radgoszczy,

- Oliwia Sowa – SP w Luszowicach,

- Martyna Cudak – SP w Zarzeczu Dużym.

Osoby te będą reprezentować gminę Radgoszcz w eliminacjach powiatowych, które odbędą się już za tydzień - 24.04.24 r. o godz. 9.00 w Centrum Polonii- Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu.

Przygotowanie i organizację turnieju koordynował dh Kamil Kwiatkowski Radny Rady Powiatu Dąbrowskiego w Dąbrowie Tarnowskiej, a zarazem Prezes Gminnego Związku OSP RP w Radgoszczy.

Nagrody ufundowane m.in. przez Samorząd Powiatu Dąbrowskiego, wręczyła Sylwia Ziemian Inspektor Referatu Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy udziału i dobrej rywalizacji.

W dniu 17 kwietnia 2024 roku w Szkole Podstawowej w Radgoszczy odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pn. „Młodzież zapobiega pożarom”, zorganizowane przez Zarząd Gminny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP. Do rywalizacji przystąpiło 21 uczniów ze szkół z terenu gminy. Najlepszą wiedzą z zakresu m. in. historii ochrony przeciwpożarowej, funkcjonowania OSP i Związku OSP RP, prewencji przeciwpożarowej, ratownictwa medycznego wykazali się: - Patryk Ziemierowski ze SP w Zarzeczu Dużym, - Zuzanna Wolak ze SP w Radgoszczy, - Oliwia Sowa – SP w Luszowicach, - Martyna Cudak – SP w Zarzeczu Dużym. Osoby te będą reprezentować gminę Radgoszcz w eliminacjach powiatowych, które odbędą się już za tydzień - 24.04.24 r. o godz. 9.00 w Centrum Polonii- Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu. Przygotowanie i organizację turnieju koordynował dh Kamil Kwiatkowski Radny Rady Powiatu Dąbrowskiego w Dąbrowie Tarnowskiej, a zarazem Prezes Gminnego Związku OSP RP w Radgoszczy. Nagrody ufundowane m.in. przez Samorząd Powiatu Dąbrowskiego, wręczyła Sylwia Ziemian Inspektor Referatu Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej. Wszystkim uczestnikom gratulujemy udziału i dobrej rywalizacji.