Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Małopolscy miłośnicy motocykli z wizytą u dzieci

Małopolscy miłośnicy motocykli z wizytą u dzieci

Małopolscy miłośnicy motocykli z wizytą u dzieci

   Nie ma nic piękniejszego niż uśmiech dziecka na widok nadjeżdżających motocykli. Przekonali się o tym motocykliści Stowarzyszenia „Małopolscy miłośnicy motocykli", czynnie działający pod nazwą Red Demons MC Poland (oficjalny suport dla klubu Hells Angels), którzy w tym roku odwiedzili Jednostkę Wspierającą Rodzinę w Dąbrowie Tarnowskiej.

Motomikołaje obdarowali paczkami 26 dzieci w wieku od 6 do 17 lat, a także zaopatrzyli placówkę w zapas wody mineralnej.
„Mikołaj i Święta są czasem, na który dzieci bardzo czekają. Wielką przyjemnością jest przygotowanie i dawanie prezentów. Radość, którą widzimy w oczach dzieci jest dla nas wielką nagrodą. W tym roku odwiedziliśmy "dom dziecka w Dąbrowie Tarnowskiej". Chcieliśmy również pokazać, iż motocykliści to również faceci zauważający potrzeby najmłodszych szczególnie znajdujących się w placówkach opiekuńczych i domach dziecka" – mówi Prezydent Klubu Red Demons MC Poland.
Widok min dzieci, które pod domem zobaczyły rosłych Mikołajów był bezcenny. Piski, okrzyki zadowolenia oraz ryk motocykli dawały wielką satysfakcję, aż niektórym kręciła się łza w oku. Wszyscy byli szczęśliwi i zadowoleni, co ponownie udowodniło, że przyjemność darowania jest nie mniejsza jak otrzymywania.


Link do zdjęć: FOTOGALERIA

   Nie ma nic piękniejszego niż uśmiech dziecka na widok nadjeżdżających motocykli. Przekonali się o tym motocykliści Stowarzyszenia „Małopolscy miłośnicy motocykli", czynnie działający pod nazwą Red Demons MC Poland (oficjalny suport dla klubu Hells Angels), którzy w tym roku odwiedzili Jednostkę Wspierającą Rodzinę w Dąbrowie Tarnowskiej. Motomikołaje obdarowali paczkami 26 dzieci w wieku od 6 do 17 lat, a także zaopatrzyli placówkę w zapas wody mineralnej.„Mikołaj i Święta są czasem, na który dzieci bardzo czekają. Wielką przyjemnością jest przygotowanie i dawanie prezentów. Radość, którą widzimy w oczach dzieci jest dla nas wielką nagrodą. W tym roku odwiedziliśmy "dom dziecka w Dąbrowie Tarnowskiej". Chcieliśmy również pokazać, iż motocykliści to również faceci zauważający potrzeby najmłodszych szczególnie znajdujących się w placówkach opiekuńczych i domach dziecka" – mówi Prezydent Klubu Red Demons MC Poland.Widok min dzieci, które pod domem zobaczyły rosłych Mikołajów był bezcenny. Piski, okrzyki zadowolenia oraz ryk motocykli dawały wielką satysfakcję, aż niektórym kręciła się łza w oku. Wszyscy byli szczęśliwi i zadowoleni, co ponownie udowodniło, że przyjemność darowania jest nie mniejsza jak otrzymywania. Link do zdjęć: FOTOGALERIA