Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Małopolska walczy o Złotą Zębatkę!

Małopolska walczy o Złotą Zębatkę!

Małopolska walczy o Złotą Zębatkę!

Województwo Małopolskie zostało nominowane do Złotej Zębatki – nagrody krakowskich środowisk rowerowych. Region został doceniony za budowę sieci tras rowerowych, która ma być gotowa do końca 2020 roku. Zachęcamy do głosowania w plebiscycie! 

Województwo Małopolskie ma szansę wywalczyć nagrodę cyklistów za projekt budowy  ponad 600 km dróg rowerowych w całym regionie. Z części ścieżek można korzystać już dziś, do końca tego roku powstanie kolejnych 190 km (dwa odcinki Wiślanej Trasy Rowerowej – 91 km od Drwini do Szczucina i 84 km od Brzeszcz do Skawiny oraz Trasa VeloDunajec o długości 14 km od Ostrowa do Biskupic Radłowskich). Pod względem długości powstających ścieżek rowerowych Małopolska jest niekwestionowanym krajowym liderem.

Plebiscyt o Złotą Zębatkę potrwa do 24 czerwca - na projekt Województwa Małopolskiego zagłosować można tutaj

files/aktualnosci/2016/06_czerwiec/22_Malopolska_walczy_o_Zlota_Zebatke/zebatka.jpg

www.malopolskie.pl/mags

Województwo Małopolskie zostało nominowane do Złotej Zębatki – nagrody krakowskich środowisk rowerowych. Region został doceniony za budowę sieci tras rowerowych, która ma być gotowa do końca 2020 roku. Zachęcamy do głosowania w plebiscycie!  Województwo Małopolskie ma szansę wywalczyć nagrodę cyklistów za projekt budowy  ponad 600 km dróg rowerowych w całym regionie. Z części ścieżek można korzystać już dziś, do końca tego roku powstanie kolejnych 190 km (dwa odcinki Wiślanej Trasy Rowerowej – 91 km od Drwini do Szczucina i 84 km od Brzeszcz do Skawiny oraz Trasa VeloDunajec o długości 14 km od Ostrowa do Biskupic Radłowskich). Pod względem długości powstających ścieżek rowerowych Małopolska jest niekwestionowanym krajowym liderem. Plebiscyt o Złotą Zębatkę potrwa do 24 czerwca - na projekt Województwa Małopolskiego zagłosować można tutaj.  www.malopolskie.pl/mags