Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Małopolski Dzień Uczenia się przez Całe Życie

Małopolski Dzień Uczenia się przez Całe Życie

To ważne wydarzenie, mające na celu propagowanie wśród Małopolan możliwości rozwoju osobistego oraz zawodowego poprzez korzystanie z różnych form kształcenia, w tym roku odbędzie się pod hasłem "Uczenie się łączy pokolenia".
W dniu 8 czerwca br., z inicjatywy Małopolskiego Partnerstwa na rzecz Kształcenia Ustawicznego a pod patronatem Wojewody Małopolskiego Stanisława Kracika, w godz. od 12.00 do 20.00 małopolskie instytucje i firmy prywatne mają możliwość złożenia propozycji bezpłatnej oferty dla wszystkich mieszkańców Małopolski.

W programie może wziąć udział każda instytucja publiczna lub niepubliczna realizująca daną formę uczenia się, stając się Realizatorem, bądź też każda osoba prywatna, stając się Uczestnikiem, korzystającym z usług Realizatora.

Działaniami możliwymi do realizacji w ramach programu są między innymi: szkolenia, warsztaty, seminaria, konferencje, wykłady naukowe oraz inne działania, w tym doradztwo, kierowane do jednej lub kilku kategorii odbiorców, spośród: dzieci (do 14 roku życia), młodzieży uczącej się, osób pracujących, osób bez zatrudnienia, seniorów.

Koordynatorem „Małopolskiego Dnia Uczenia się przez Całe Życie" jest Województwo Małopolskie – Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, który czuwa nad prawidłową realizacją programu oraz nadzoruje jego przebieg.
Regulamin programu na stronie: www.pociagdokariery.pl

Więcej informacji o programie można uzyskać na stronie internetowej Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie oraz bezpośrednio u koordynatora projektu – Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie – w siedzibie Urzędu, pok. 516 lub pod numerami telefonu: (12) 428-78-53 lub (12) 619-84-82 i adresem e-mail: mpku@wup-krakow.pl

To ważne wydarzenie, mające na celu propagowanie wśród Małopolan możliwości rozwoju osobistego oraz zawodowego poprzez korzystanie z różnych form kształcenia, w tym roku odbędzie się pod hasłem "Uczenie się łączy pokolenia".W dniu 8 czerwca br., z inicjatywy Małopolskiego Partnerstwa na rzecz Kształcenia Ustawicznego a pod patronatem Wojewody Małopolskiego Stanisława Kracika, w godz. od 12.00 do 20.00 małopolskie instytucje i firmy prywatne mają możliwość złożenia propozycji bezpłatnej oferty dla wszystkich mieszkańców Małopolski. W programie może wziąć udział każda instytucja publiczna lub niepubliczna realizująca daną formę uczenia się, stając się Realizatorem, bądź też każda osoba prywatna, stając się Uczestnikiem, korzystającym z usług Realizatora. Działaniami możliwymi do realizacji w ramach programu są między innymi: szkolenia, warsztaty, seminaria, konferencje, wykłady naukowe oraz inne działania, w tym doradztwo, kierowane do jednej lub kilku kategorii odbiorców, spośród: dzieci (do 14 roku życia), młodzieży uczącej się, osób pracujących, osób bez zatrudnienia, seniorów. Koordynatorem „Małopolskiego Dnia Uczenia się przez Całe Życie" jest Województwo Małopolskie – Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, który czuwa nad prawidłową realizacją programu oraz nadzoruje jego przebieg.Regulamin programu na stronie: www.pociagdokariery.pl Więcej informacji o programie można uzyskać na stronie internetowej Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie oraz bezpośrednio u koordynatora projektu – Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie – w siedzibie Urzędu, pok. 516 lub pod numerami telefonu: (12) 428-78-53 lub (12) 619-84-82 i adresem e-mail: mpku@wup-krakow.pl