Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Małopolski e-bazarek

Małopolski e-bazarek

Małopolski e-bazarek
Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego Biuro Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zaprasza producentów żywności do rejestrowania się na stronie internetowej Małopolski e-bazarek, będącej narzędziem promocji polskich producentów z uwzględnieniem "sprzedaży z koszyczka".
Inicjatywa rekomendowana jest przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Link do powstającej bazy: http://www.malopolskiebazarek.pl

Serdecznie zapraszamy do rejestracji poprzez dodanie ogłoszenia na stronie Małopolskiego e-bazarku. Mamy nadzieję, że zaistnienie rolników, przetwórców, a nawet Kół Gospodyń Wiejskich w tej tworzącej się bazie pomoże w promocji i sprzedaży żywności, również tej przetworzonej. W razie problemów z rejestracją zapraszamy do osobistego kontaktu z doradcami z biura MODR w Dąbrowie Tarnowskiej lub telefonicznego: 14 642 28 19 - zachęca Anna Morawiec Kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Dąbrowie Tarnowskiej.

Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego Biuro Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zaprasza producentów żywności do rejestrowania się na stronie internetowej Małopolski e-bazarek, będącej narzędziem promocji polskich producentów z uwzględnieniem "sprzedaży z koszyczka". Inicjatywa rekomendowana jest przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Link do powstającej bazy: http://www.malopolskiebazarek.pl Serdecznie zapraszamy do rejestracji poprzez dodanie ogłoszenia na stronie Małopolskiego e-bazarku. Mamy nadzieję, że zaistnienie rolników, przetwórców, a nawet Kół Gospodyń Wiejskich w tej tworzącej się bazie pomoże w promocji i sprzedaży żywności, również tej przetworzonej. W razie problemów z rejestracją zapraszamy do osobistego kontaktu z doradcami z biura MODR w Dąbrowie Tarnowskiej lub telefonicznego: 14 642 28 19 - zachęca Anna Morawiec Kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Dąbrowie Tarnowskiej.