Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. W powiecie dąbrowskim odbędą się Małopolskie Dni Osób Niepełnosprawnych

W powiecie dąbrowskim odbędą się Małopolskie Dni Osób Niepełnosprawnych

W powiecie dąbrowskim odbędą się Małopolskie Dni Osób Niepełnosprawnych

Tadeusz Kwiatkowski starosta dąbrowski oraz Agnieszka Anioł-Głuszek dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zapraszają do udziału w obchodach  Małopolskich Dni Osób Niepełnosprawnych w  Subregionie Tarnowskim, które odbędą się w dniach  8-15 maja 2018 roku w powiecie dąbrowskim.

Osoby biorące udział w obchodach Małopolskich Dni Osób Niepełnosprawnych prosimy o zapoznanie się informacjami dostępnymi na stronie www.pcprdt.pl (regulamin marszu, deklaracje).

PCPR w DT/mags

Tadeusz Kwiatkowski starosta dąbrowski oraz Agnieszka Anioł-Głuszek dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zapraszają do udziału w obchodach  Małopolskich Dni Osób Niepełnosprawnych w  Subregionie Tarnowskim, które odbędą się w dniach  8-15 maja 2018 roku w powiecie dąbrowskim. Osoby biorące udział w obchodach Małopolskich Dni Osób Niepełnosprawnych prosimy o zapoznanie się informacjami dostępnymi na stronie www.pcprdt.pl (regulamin marszu, deklaracje). PCPR w DT/mags