Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. „Mikołajowe Dary” w Szkole Podstawowej w Szczucinie

„Mikołajowe Dary” w Szkole Podstawowej w Szczucinie

„Mikołajowe Dary” w Szkole Podstawowej w Szczucinie

10 grudnia w Szkole Podstawowej w Szczucinie odbył się Koncert Mikołajkowy pt. „Mikołajowe dary”. Uczniowie tutejszej szkoły wprowadzili wszystkich zgromadzonych w świąteczny nastrój i przenieśli w sentymentalną podróż z Mikołajem do dziecięcych i bajecznych krain. Nie zabrakło śpiewu, gry na instrumentach i wspaniałych układów choreograficznych.

W wydarzeniu samorząd powiatowy reprezentowali Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk oraz Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Dąbrowskiego Krzysztof Kupiec.

To wyjątkowe widowisko było zwieńczeniem przeprowadzonych warsztatów, na które Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej w Szczucinie pozyskało środki w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych ogłoszonego przez Urząd Miasta i Gminy Szczucin.

10 grudnia w Szkole Podstawowej w Szczucinie odbył się Koncert Mikołajkowy pt. „Mikołajowe dary”. Uczniowie tutejszej szkoły wprowadzili wszystkich zgromadzonych w świąteczny nastrój i przenieśli w sentymentalną podróż z Mikołajem do dziecięcych i bajecznych krain. Nie zabrakło śpiewu, gry na instrumentach i wspaniałych układów choreograficznych. W wydarzeniu samorząd powiatowy reprezentowali Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk oraz Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Dąbrowskiego Krzysztof Kupiec. To wyjątkowe widowisko było zwieńczeniem przeprowadzonych warsztatów, na które Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej w Szczucinie pozyskało środki w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych ogłoszonego przez Urząd Miasta i Gminy Szczucin. fot. Miasto i Gmina Szczucin