Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Małopolskie Dni Osób Niepełnosprawnych w naszym powiecie

Małopolskie Dni Osób Niepełnosprawnych w naszym powiecie

Małopolskie Dni Osób Niepełnosprawnych w naszym powiecie

19 września 2019 roku, w Stanicy Turystycznej przy Zespole Dworsko-Parkowym w Brniu odbył się Piknik Integracyjny w ramach Małopolskich Dni Osób z Niepełnosprawnością. Organizatorami tego wydarzenia był Powiat Dąbrowski oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej.

W pikniku udział wzięli m.in.: Poseł na Sejm RP Wiesław Krajewski, Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Wicestarosta Krzysztof Bryk, Radny Rady Powiatu Dąbrowskiego Stanisław Początek, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej Agnieszka Anioł-Głuszek, dyrektorzy szkół i jednostek szczebli gminnych i powiatowego, przedstawiciele Polskiego Towarzystwa Gimnastycznego "Sokół – Świat Pracy" oddział w Dąbrowie Tarnowskiej oraz licznie zgromadzona młodzież szkolna i podopieczni z placówek z terenu powiatu dąbrowskiego.

Głównym celem spotkania była przede wszystkim, dobra zabawa i integracja pomiędzy osobami z niepełnosprawnością a osobami pełnosprawnymi, jak również wymiana doświadczeń pomiędzy Uczestnikami oraz Kadrą wszystkich placówek prowadzonych przez bardzo aktywnie działające stowarzyszenia na rzecz osób niepełnosprawnych z terenu naszego powiatu.

Spotkanie upłynęło w miłej rodzinnej atmosferze, podczas której rozgrywano liczne konkursy, gry plenerowe oraz tańce przy aranżacji muzycznej Eryka Fido.

Realizacja przedsięwzięcia była możliwa dzięki wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego oraz Powiatu Dąbrowskiego.

Fot. Środowiskowy Dom Samopomocy w Oleśnicy/gd

19 września 2019 roku, w Stanicy Turystycznej przy Zespole Dworsko-Parkowym w Brniu odbył się Piknik Integracyjny w ramach Małopolskich Dni Osób z Niepełnosprawnością. Organizatorami tego wydarzenia był Powiat Dąbrowski oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej. W pikniku udział wzięli m.in.: Poseł na Sejm RP Wiesław Krajewski, Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Wicestarosta Krzysztof Bryk, Radny Rady Powiatu Dąbrowskiego Stanisław Początek, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej Agnieszka Anioł-Głuszek, dyrektorzy szkół i jednostek szczebli gminnych i powiatowego, przedstawiciele Polskiego Towarzystwa Gimnastycznego "Sokół – Świat Pracy" oddział w Dąbrowie Tarnowskiej oraz licznie zgromadzona młodzież szkolna i podopieczni z placówek z terenu powiatu dąbrowskiego. Głównym celem spotkania była przede wszystkim, dobra zabawa i integracja pomiędzy osobami z niepełnosprawnością a osobami pełnosprawnymi, jak również wymiana doświadczeń pomiędzy Uczestnikami oraz Kadrą wszystkich placówek prowadzonych przez bardzo aktywnie działające stowarzyszenia na rzecz osób niepełnosprawnych z terenu naszego powiatu. Spotkanie upłynęło w miłej rodzinnej atmosferze, podczas której rozgrywano liczne konkursy, gry plenerowe oraz tańce przy aranżacji muzycznej Eryka Fido. Realizacja przedsięwzięcia była możliwa dzięki wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego oraz Powiatu Dąbrowskiego. Fot. Środowiskowy Dom Samopomocy w Oleśnicy/gd