Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Mamy to! Agropromocja 2022

Mamy to! Agropromocja 2022

Mamy to! Agropromocja 2022

Nasi wystawcy po raz kolejny wracają na Powiśle Dąbrowskie z nagrodami! W konkursie „Nasze Kulinarne Dziedzictwo-Smaki Regionów” na najlepszy regionalny i tradycyjny produkt żywnościowy oraz na najlepsze danie i potrawę regionalną i tradycyjną, w kategorii produkty pochodzenia roślinnego - I miejsce zdobył Chleb żytni gruszowski Państwa Sokołowskich z Gruszowa Wielkiego, natomiast w kategorii potrawy - III miejsce zdobyła zupa według przepisu Teresy Rygielskiej „Rzodkie Zimnioki”.

To nie wszystko! W konkursie Agroliga 2022, przy bardzo mocnej konkurencji - Winnica Bogu-Miła z Olesna została nagrodzona wyróżnieniem.

Nagrody, dyplomy oraz okolicznościowe statuetki naszym wystawcom wręczał na scenie Dyrektor Małopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego Dominik Pasek wraz z zaproszonymi gości.

W imieniu Małopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie gratulujemy tak wysokich ocen i miejsc w skali województwa małopolskiego oraz zaszczytnego podium. Mamy czym chwalić się w regionie i nie mówimy jeszcze ostatniego słowa. Jednocześnie pragniemy podzielić się z czytelnikami drugą, bardzo radosną i ważną dla naszego Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Dąbrowie Tarnowskiej informacją, która dotyczy bezpośrednio pracy całego naszego Zespołu. Rocznicowa, trochę kapryśna pogodowo - trzydziestoletnia już „ Agropromocja 2022”, która odbyła się po raz pierwszy na błoniach starosądeckich, przyniosła i nam, pracownikom Doradztwa Rolniczego z Dąbrowy Tarnowskiej przepiękne niespodzianki, mianowicie w konkursie „ Doradca roku” – wśród rekomendowanych do konkursu doradców - I miejsce zdobyła Agnieszka Pinas , natomiast w konkursie „ Najlepszy doradca ekologiczny” – II miejsce zdobył Marcin Bielaszka. W imieniu całego Zespołu składam serdeczne gratulacje, jestem z Was dumna - mówi Anna Morawiec kierownik PZDR w Dąbrowie Tarnowskiej.

Nasi wystawcy po raz kolejny wracają na Powiśle Dąbrowskie z nagrodami! W konkursie „Nasze Kulinarne Dziedzictwo-Smaki Regionów” na najlepszy regionalny i tradycyjny produkt żywnościowy oraz na najlepsze danie i potrawę regionalną i tradycyjną, w kategorii produkty pochodzenia roślinnego - I miejsce zdobył Chleb żytni gruszowski Państwa Sokołowskich z Gruszowa Wielkiego, natomiast w kategorii potrawy - III miejsce zdobyła zupa według przepisu Teresy Rygielskiej „Rzodkie Zimnioki”. To nie wszystko! W konkursie Agroliga 2022, przy bardzo mocnej konkurencji - Winnica Bogu-Miła z Olesna została nagrodzona wyróżnieniem. Nagrody, dyplomy oraz okolicznościowe statuetki naszym wystawcom wręczał na scenie Dyrektor Małopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego Dominik Pasek wraz z zaproszonymi gości. W imieniu Małopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie gratulujemy tak wysokich ocen i miejsc w skali województwa małopolskiego oraz zaszczytnego podium. Mamy czym chwalić się w regionie i nie mówimy jeszcze ostatniego słowa. Jednocześnie pragniemy podzielić się z czytelnikami drugą, bardzo radosną i ważną dla naszego Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Dąbrowie Tarnowskiej informacją, która dotyczy bezpośrednio pracy całego naszego Zespołu. Rocznicowa, trochę kapryśna pogodowo - trzydziestoletnia już „ Agropromocja 2022”, która odbyła się po raz pierwszy na błoniach starosądeckich, przyniosła i nam, pracownikom Doradztwa Rolniczego z Dąbrowy Tarnowskiej przepiękne niespodzianki, mianowicie w konkursie „ Doradca roku” – wśród rekomendowanych do konkursu doradców - I miejsce zdobyła Agnieszka Pinas , natomiast w konkursie „ Najlepszy doradca ekologiczny” – II miejsce zdobył Marcin Bielaszka. W imieniu całego Zespołu składam serdeczne gratulacje, jestem z Was dumna - mówi Anna Morawiec kierownik PZDR w Dąbrowie Tarnowskiej. fot. A. Morawiec