Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Mapa turystyczna powiatu w ramach „Małopolski Gościnnej”

Mapa turystyczna powiatu w ramach „Małopolski Gościnnej”

Mapa turystyczna powiatu w ramach „Małopolski Gościnnej”

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego po raz kolejny wydało mapę turystyczną realizując projekt „Powiślański szlak turystyczny” w ramach konkursu ofert „Małopolska Gościnna”. W ramach projektu wydano również zestaw pocztówek z zabytkami, miejscami pamięci i atrakcjami turystycznymi. Można będzie otrzymać je bezpłatnie w stanicy turystycznej w zespole dworsko-parkowym w Brniu.

Mapa zawiera opisy najważniejszych zabytków, atrakcji turystycznych, a także historycznych i ciekawych miejsc w gminach: Bolesław, Dąbrowa Tarnowska, Gręboszów, Mędrzechów, Olesno, Radgoszcz i Szczucin. W szczególności adresowana jest do osób, które preferują aktywny wypoczynek, a wyprawy kojarzą się im przede wszystkim ze zwiedzaniem i ruchem na świeżym powietrzu.

Mapa może być wspaniałym przewodnikiem między innymi dla rodzin z dziećmi, wycieczek szkolnych, a także grup turystycznych.

Będzie pomocna przy organizacji wycieczki rowerowej, lekcji historii w plenerze czy nawet spaceru po okolicy. Miłośnicy dwóch kółek odnajdą na mapie wiele ścieżek rowerowych. Na przykład Wiślaną Trasą Rowerową, która znajduje się na wałach przeciwpowodziowych.

Celem projektu „Powiślański szlak turystyczny” jest zachęcenie mieszkańców i turystów do poznania walorów historycznych i krajoznawczych regionu, a przede wszystkim odwiedzenia wszystkich wyjątkowych miejsc na Powiślu Dąbrowskim,

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego po raz kolejny wydało mapę turystyczną realizując projekt „Powiślański szlak turystyczny” w ramach konkursu ofert „Małopolska Gościnna”. W ramach projektu wydano również zestaw pocztówek z zabytkami, miejscami pamięci i atrakcjami turystycznymi. Można będzie otrzymać je bezpłatnie w stanicy turystycznej w zespole dworsko-parkowym w Brniu. Mapa zawiera opisy najważniejszych zabytków, atrakcji turystycznych, a także historycznych i ciekawych miejsc w gminach: Bolesław, Dąbrowa Tarnowska, Gręboszów, Mędrzechów, Olesno, Radgoszcz i Szczucin. W szczególności adresowana jest do osób, które preferują aktywny wypoczynek, a wyprawy kojarzą się im przede wszystkim ze zwiedzaniem i ruchem na świeżym powietrzu. Mapa może być wspaniałym przewodnikiem między innymi dla rodzin z dziećmi, wycieczek szkolnych, a także grup turystycznych. Będzie pomocna przy organizacji wycieczki rowerowej, lekcji historii w plenerze czy nawet spaceru po okolicy. Miłośnicy dwóch kółek odnajdą na mapie wiele ścieżek rowerowych. Na przykład Wiślaną Trasą Rowerową, która znajduje się na wałach przeciwpowodziowych. Celem projektu „Powiślański szlak turystyczny” jest zachęcenie mieszkańców i turystów do poznania walorów historycznych i krajoznawczych regionu, a przede wszystkim odwiedzenia wszystkich wyjątkowych miejsc na Powiślu Dąbrowskim,