Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Marcowy numer „Powiśla Dąbrowskiego” już w sprzedaży!

Marcowy numer „Powiśla Dąbrowskiego” już w sprzedaży!

Marcowy numer „Powiśla Dąbrowskiego” już w sprzedaży!

W kioskach i sklepach w Dąbrowie Tarnowskiej oraz w pozostałych gminach powiatu dąbrowskiego można kupić marcowe wydanie miesięcznika społeczno – informacyjnego „Powiśle Dąbrowskie".

Kolejny numer czasopisma poświęcony jest m.in. relacjom z ferii zimowych w poszczególnych gminach, budżetowi na 2014 rok w gminie Olesno, jubileuszom par małżeńskich w Mędrzechowie i Oleśnie.

Można tu również znaleźć artykuł o działalności klubu Honorowych Dawców Krwi przy Zarządzie Powiatowym OSP, ostateczne podsumowanie wyników finansowych Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z całego powiatu, oficjalne stanowisko Starostwa Powiatowego dotyczące byłych dyrektorów szkół: Marty Chrabąszcz i Jana Giery.

Ponadto zachęcamy do przeczytania rozmowy z burmistrzem Dąbrowy Tarnowskiej Stanisławem Początkiem o wyzwaniach w kontekście nowej perspektywy unijnej, sytuacji gminnej oświaty i służby zdrowia. Od marca wprowadzamy też nowy cykl „Nasze Talenty", służący promocji uzdolnionej artystycznie młodzieży z terenu powiatu. Warto zapoznać się z inwestycjami i działaniami związanymi z likwidacją azbestu w gminie Szczucin.

W marcowym wydaniu czasopisma znaleźć można również relacje z cieszących się dużym zainteresowaniem publiczności dziecięcych i młodzieżowych turniejów rozegranych w Hali Sportowej im. A.Mróz-Olszewskiej w Dąbrowie („Karnawał Piłkarski" i Dekanalny Turniej Liturgicznej Służby Ołtarza). Jak co miesiąc w „Powiślu Dąbrowskim" zebraliśmy wydarzenia przygotowane na marzec przez instytucje i stowarzyszenia oraz repertuar kina „Sokół".

Wydawcą czasopisma informacyjno – społecznego „Powiśle Dąbrowskie" jest Dąbrowski Dom Kultury. Można je kupić w wybranych kioskach i sklepach na terenie powiatu dąbrowskiego.

W kioskach i sklepach w Dąbrowie Tarnowskiej oraz w pozostałych gminach powiatu dąbrowskiego można kupić marcowe wydanie miesięcznika społeczno – informacyjnego „Powiśle Dąbrowskie". Kolejny numer czasopisma poświęcony jest m.in. relacjom z ferii zimowych w poszczególnych gminach, budżetowi na 2014 rok w gminie Olesno, jubileuszom par małżeńskich w Mędrzechowie i Oleśnie. Można tu również znaleźć artykuł o działalności klubu Honorowych Dawców Krwi przy Zarządzie Powiatowym OSP, ostateczne podsumowanie wyników finansowych Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z całego powiatu, oficjalne stanowisko Starostwa Powiatowego dotyczące byłych dyrektorów szkół: Marty Chrabąszcz i Jana Giery. Ponadto zachęcamy do przeczytania rozmowy z burmistrzem Dąbrowy Tarnowskiej Stanisławem Początkiem o wyzwaniach w kontekście nowej perspektywy unijnej, sytuacji gminnej oświaty i służby zdrowia. Od marca wprowadzamy też nowy cykl „Nasze Talenty", służący promocji uzdolnionej artystycznie młodzieży z terenu powiatu. Warto zapoznać się z inwestycjami i działaniami związanymi z likwidacją azbestu w gminie Szczucin. W marcowym wydaniu czasopisma znaleźć można również relacje z cieszących się dużym zainteresowaniem publiczności dziecięcych i młodzieżowych turniejów rozegranych w Hali Sportowej im. A.Mróz-Olszewskiej w Dąbrowie („Karnawał Piłkarski" i Dekanalny Turniej Liturgicznej Służby Ołtarza). Jak co miesiąc w „Powiślu Dąbrowskim" zebraliśmy wydarzenia przygotowane na marzec przez instytucje i stowarzyszenia oraz repertuar kina „Sokół". Wydawcą czasopisma informacyjno – społecznego „Powiśle Dąbrowskie" jest Dąbrowski Dom Kultury. Można je kupić w wybranych kioskach i sklepach na terenie powiatu dąbrowskiego.