Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Marsz Milczenia z okazji 4 rocznicy śmierci Jana Pawła II

Marsz Milczenia z okazji 4 rocznicy śmierci Jana Pawła II

Dyrekcja, nauczyciele i młodzież Zespołów Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 i 2 w Dąbrowie Tarnowskiej zapraszają wszystkich do przyłączenia się do Marszu Milczenia i Mszy Świętej dla uczczenia tej rocznicy.

Zbiórka młodzieży obu szkół będzie miała miejsce na parkingu przy basenie, aby o godz. 10:00 przejść przez miasto trasą: Różana, Kościelna, Rynek, Daszyńskiego, Grunwaldzka, Zamkowa do kościoła na mszę świętą.Proponujemy, aby uczestnicy uroczystości przypięli do ubrania małe biało-żółte wstążeczki (barwy papieskie), oraz mieli znicze do zapalenia pod pomnikiem Jana Pawła II. Marsz, prowadzony przez sztandary szkół, przebiegać będzie w całkowitym milczeniu.
Dziękujemy za przyłączenie się do proponowanej formy uczczenia rocznicy śmierci zmarłego 4 lata temu Papieża Polaka.

Źródło: ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

Dyrekcja, nauczyciele i młodzież Zespołów Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 i 2 w Dąbrowie Tarnowskiej zapraszają wszystkich do przyłączenia się do Marszu Milczenia i Mszy Świętej dla uczczenia tej rocznicy. Zbiórka młodzieży obu szkół będzie miała miejsce na parkingu przy basenie, aby o godz. 10:00 przejść przez miasto trasą: Różana, Kościelna, Rynek, Daszyńskiego, Grunwaldzka, Zamkowa do kościoła na mszę świętą.Proponujemy, aby uczestnicy uroczystości przypięli do ubrania małe biało-żółte wstążeczki (barwy papieskie), oraz mieli znicze do zapalenia pod pomnikiem Jana Pawła II. Marsz, prowadzony przez sztandary szkół, przebiegać będzie w całkowitym milczeniu.Dziękujemy za przyłączenie się do proponowanej formy uczczenia rocznicy śmierci zmarłego 4 lata temu Papieża Polaka. Źródło: ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej