1. Masowy protest rolników za nami

Masowy protest rolników za nami

Dziś rolnicy w całej Polsce, a także w powiecie dąbrowskim pokazali siłę, jedność i determinację w dążeniu do zmian we Wspólnej Polityce Rolnej oraz w relacjach handlowych UE z Ukrainą. W naszym regionie protest odbył się w miejscowościach: Szczucin i Borusowa, gdzie zgromadził setki traktorów i rolników. Na miejscu, nad bezpieczeństwem manifestujących, czuwali policjanci. Demonstracja przebiegła spokojnie i bez większych zakłóceń. Dla przejeżdżających przez powiat kierowców zostały wyznaczone objazdy celem uniknięcia utrudnień.