Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. "Matematyczna Wiosna 2016"

"Matematyczna Wiosna 2016"

17 maja 2016 r. w Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Oleśnie odbyła się V edycja konkursu "Matematyczna Wiosna 2016". Konkurs adresowany jest do uzdolnionych matematycznie uczniów klas pierwszych gimnazjów powiatu dąbrowskiego.

W konkursie, tradycyjnie organizowanym pod patronatem Tadeusza Kwiatkowskiego Starosty Dąbrowskiego, wzięło udział aż 25 uczniów z gimnazjów w Borkach, Podlipiu, Gręboszowie, Szczucinie, Radwanie, Oleśnie, Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, Gimnazjum nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej.

Uczestnicy konkursu w ciągu 70 minut mieli do rozwiązania 10 zadań o różnym poziomie trudności.

Najlepsze rezultaty uzyskali następujący uczniowie:

  • Daniel Bielaszka - Gimnazjum w Borkach,
  • Tymoteusz Błaszcz oraz Jakub Kowal - Gimnazjum w Szczucinie,
  • Wiktoria Brzychczy- Gimnazjum w Oleśnie.

W dniu dzisiejszym, tj. 30 maja 2016 roku, w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu, podczas którego Tadeusz Kwiatkowski gospodarz naszego powiatu złożył laureatom gratulacje oraz wręczył nagrody rzeczowe ufundowane przez Zarząd Powiatu Dąbrowskiego w Dąbrowie Tarnowskiej.

Wyrazy uznania oraz podziękowania Starosta Dąbrowski przekazał również obecnym na spotkaniu opiekunom uczniów.

files/aktualnosci/2016/05_maj/30_Matematyczna_Wiosna_2016/matema013.jpg

RG/mags

17 maja 2016 r. w Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Oleśnie odbyła się V edycja konkursu "Matematyczna Wiosna 2016". Konkurs adresowany jest do uzdolnionych matematycznie uczniów klas pierwszych gimnazjów powiatu dąbrowskiego. W konkursie, tradycyjnie organizowanym pod patronatem Tadeusza Kwiatkowskiego Starosty Dąbrowskiego, wzięło udział aż 25 uczniów z gimnazjów w Borkach, Podlipiu, Gręboszowie, Szczucinie, Radwanie, Oleśnie, Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, Gimnazjum nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej. Uczestnicy konkursu w ciągu 70 minut mieli do rozwiązania 10 zadań o różnym poziomie trudności. Najlepsze rezultaty uzyskali następujący uczniowie: Daniel Bielaszka - Gimnazjum w Borkach, Tymoteusz Błaszcz oraz Jakub Kowal - Gimnazjum w Szczucinie, Wiktoria Brzychczy- Gimnazjum w Oleśnie. W dniu dzisiejszym, tj. 30 maja 2016 roku, w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu, podczas którego Tadeusz Kwiatkowski gospodarz naszego powiatu złożył laureatom gratulacje oraz wręczył nagrody rzeczowe ufundowane przez Zarząd Powiatu Dąbrowskiego w Dąbrowie Tarnowskiej. Wyrazy uznania oraz podziękowania Starosta Dąbrowski przekazał również obecnym na spotkaniu opiekunom uczniów. RG/mags