Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
 1. Maturzyści zakończyli rok szkolny 2016/2017

Maturzyści zakończyli rok szkolny 2016/2017

Maturzyści zakończyli rok szkolny 2016/2017

To już tradycja, że w ostatni piątek kwietnia odbywa się zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas maturalnych. Są już absolwentami, a przed nimi już tylko egzaminy maturalne. Przedstawiciele samorządu powiatowego, 28 kwietnia 2017 r. uczestniczyli w akademiach, gratulując maturzystom osiągnięć na niwie edukacji. Życzyli również im jak najlepszych wyników na egzaminie dojrzałości. Nagrodzili również uczniów, którzy osiągnęli najwyższą średnią ocen.

Tadeusz Kwiatkowski starosta dąbrowski uczestniczył w uroczystościach zakończenia roku szkolnego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej. Gospodarz naszego powiatu złożył wszystkim abiturientom serdeczne gratulacje z okazji zakończenia kolejnego etapu edukacji, którego potwierdzeniem jest otrzymanie świadectwa ukończenia szkoły. Życzył, aby młodzież uzyskała jak najlepsze wyniki z egzaminu dojrzałości, dostała się na wymarzone studia, a następnie podjęła pracę, która da im dużo satysfakcji.

files/aktualnosci/2017/05_Maj/02_Maturzysci_zakonczyli_rok_szkolny_2016_2017/14-DSC_0238.JPG

Gratulujemy sukcesu, który jest efektem ogromnej pracy i trudu. W szkole spędzamy najważniejsze lata naszego życia. To czas kiedy kształtujemy swoją osobowość, zdobywamy elementarną wiedzę. Od tego, czego nauczymy się w tym okresie, zależy często, jak potoczy się nasze życie. Życzymy uzyskania jak najlepszych wyników na egzaminie maturalnym, sukcesów w dalszej edukacji, trafnego wyboru przyszłej drogi życiowej oraz pomyślności w życiu osobistym – mówił starosta Tadeusz Kwiatkowski.

files/aktualnosci/2017/05_Maj/02_Maturzysci_zakonczyli_rok_szkolny_2016_2017/20-DSC_0261.JPG

Marek Kopia wicestarosta towarzyszył maturzystom z Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie. Pogratulował absolwentom osiągniętych wyników i życzył połamania piór na egzaminie dojrzałości oraz dalszych sukcesów w dorosłym życiu.

files/aktualnosci/2017/05_Maj/02_Maturzysci_zakonczyli_rok_szkolny_2016_2017/zsp_nr_1_022.jpg

W akademii w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej uczestniczyła Mariola Smolorz naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia, natomiast w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu zastępca naczelnika Grzegorz Olearczyk.

Nagrody Starosty Dąbrowskiego oraz adresy okolicznościowe otrzymali tegoroczni maturzyści z poszczególnych szkół:

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

 • Ernest Bieś
 • Kamil Marnik
 • Angelika Lis
 • Justyna Miodowska
 • Angelika Ryczek

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

 • Agnieszka Dziedzic
 • Barbara Chmura

Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie

 • Radosław Dziura
 • Bartosz Sieroń
 • Bernadetta Skiba

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:

 • Julita Węgiel – kl. IV Technikum Architektury Krajobrazu
 • Natalia Wątroba – kl. IV Technikum Architektury Krajobrazu
 • Ewelina Woźniak – kl. IV Technikum Architektury Krajobrazu
 • Patrycja Rodak – kl. IV Technikum Budowlane

Absolwenci, którzy uzyskali najwyższe średnie ocen, otrzymali także nagrody ufundowane przez Rady Rodziców i dyrekcje poszczególnych szkół.

mags

To już tradycja, że w ostatni piątek kwietnia odbywa się zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas maturalnych. Są już absolwentami, a przed nimi już tylko egzaminy maturalne. Przedstawiciele samorządu powiatowego, 28 kwietnia 2017 r. uczestniczyli w akademiach, gratulując maturzystom osiągnięć na niwie edukacji. Życzyli również im jak najlepszych wyników na egzaminie dojrzałości. Nagrodzili również uczniów, którzy osiągnęli najwyższą średnią ocen. Tadeusz Kwiatkowski starosta dąbrowski uczestniczył w uroczystościach zakończenia roku szkolnego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej. Gospodarz naszego powiatu złożył wszystkim abiturientom serdeczne gratulacje z okazji zakończenia kolejnego etapu edukacji, którego potwierdzeniem jest otrzymanie świadectwa ukończenia szkoły. Życzył, aby młodzież uzyskała jak najlepsze wyniki z egzaminu dojrzałości, dostała się na wymarzone studia, a następnie podjęła pracę, która da im dużo satysfakcji. Gratulujemy sukcesu, który jest efektem ogromnej pracy i trudu. W szkole spędzamy najważniejsze lata naszego życia. To czas kiedy kształtujemy swoją osobowość, zdobywamy elementarną wiedzę. Od tego, czego nauczymy się w tym okresie, zależy często, jak potoczy się nasze życie. Życzymy uzyskania jak najlepszych wyników na egzaminie maturalnym, sukcesów w dalszej edukacji, trafnego wyboru przyszłej drogi życiowej oraz pomyślności w życiu osobistym – mówił starosta Tadeusz Kwiatkowski. Marek Kopia wicestarosta towarzyszył maturzystom z Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie. Pogratulował absolwentom osiągniętych wyników i życzył połamania piór na egzaminie dojrzałości oraz dalszych sukcesów w dorosłym życiu. W akademii w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej uczestniczyła Mariola Smolorz naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia, natomiast w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu zastępca naczelnika Grzegorz Olearczyk. Nagrody Starosty Dąbrowskiego oraz adresy okolicznościowe otrzymali tegoroczni maturzyści z poszczególnych szkół: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej Ernest Bieś Kamil Marnik Angelika Lis Justyna Miodowska Angelika Ryczek Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej Agnieszka Dziedzic Barbara Chmura Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie Radosław Dziura Bartosz Sieroń Bernadetta Skiba W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu świadectwa z wyróżnieniem otrzymali: Julita Węgiel – kl. IV Technikum Architektury Krajobrazu Natalia Wątroba – kl. IV Technikum Architektury Krajobrazu Ewelina Woźniak – kl. IV Technikum Architektury Krajobrazu Patrycja Rodak – kl. IV Technikum Budowlane Absolwenci, którzy uzyskali najwyższe średnie ocen, otrzymali także nagrody ufundowane przez Rady Rodziców i dyrekcje poszczególnych szkół. mags