1. Maturzyści zakończyli rok szkolny 2021/2022

Maturzyści zakończyli rok szkolny 2021/2022

29 kwietnia 2022 r. uczniowie klas III liceum ogólnokształcącego i klas IV technikum zakończyli rok szkolny 2021/2022. Przed nimi już tylko egzaminy maturalne.Z tej okazji w szkołach ponadpodstawowych odbyły się tradycyjne akademie, podczas których nie zabrakło życzeń skierowanych do tegorocznych maturzystów, a także podziękowań dla dyrekcji szkół i nauczycieli. Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz Przewodnicząca Rady Powiatu Dąbrowskiego Marta Chrabąszcz uczestniczyli w uroczystości w I Liceum Ogólnokształcącym im. T. Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej. Naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej Mariola Smolorz wzięła udział w akademii w Zespole Szkół im. K. K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej. W zakończeniu roku szkolnego maturzystów w Zespole Szkół im. W. S. Reymonta w Brniu oraz Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie uczestniczyła Zastępca Naczelnika Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej Dagmara Jedynak. 42 uczniów, którzy uzyskali najwyższe średnie, otrzymało nagrody ufundowane przez samorząd powiatowy.