1. Mecz o mistrzostwo 1. ligi w tenisie stołowym – zaproszenie

Mecz o mistrzostwo 1. ligi w tenisie stołowym – zaproszenie

W sobotę, 22 lutego 2020 roku o godzinie 16:00 na Hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Oleśnie UKS Villa-Werde Olesno zmierzy się z aktualnym liderem pierwszej ligi mężczyzn w tenisie stołowym PKS Pegaz Łańcut. Obecnie zespół z Olesna plasuje się na 3 miejscu tabeli i jutro chce zdobyć najwyższe miejsce na podium. Transmisję meczu będzie można obejrzeć na profilu Facebook UKS Villa-Verde Olesno.