1. Memoriał Trenerów

Memoriał Trenerów

Honorowym gościem   była   Pani Zofia  Borsa wraz synem  Michałem.

Oficjalnego otwarcia  Memoriału dokonał V-ce Burmistrz Pan Marek Minorczyk .

Honorowym gościem   była   Pani Zofia  Borsa wraz synem  Michałem.

Ostateczne wyniki:
2.    Jakub Kot- Dąbrowa Tarnowska
3.    Filip Pyteraf-  Dąbrowa Tarnowska
4.    Mieszko Jaglarz
OPEN – kobiety (łuki bloczkowe)
1.    Magdalena Zarzycka
2.    Ewelina Olesek
OPEN – mężczyźni (łuki bloczkowe)
1.    Wiktor Walas

opracowanie: Dawid Kot V-ce Prezes MLKS "Dąbrovia"

W sobotę 24 marca 2012 r.  już po raz XII   odbyły się Halowe Zawody łucznicze: „Memoriał Trenerów: Gerarda Borsy, Janusza Czuba, Janusza Hudyki”. Po raz pierwszy  Memoriał  został przeprowadzony  w  hali sportowo – widowiskowej im. Agaty Mróz Olszewskiej .  Startowało 87  zawodników z 10 klubów Małopolski i Podkarpacia: Sokole Oko Zawadka, Sport-Tramp Jarosław, Grot Zabierzów, Resovia Rzeszów, Jar Kielnarowa, Płaszowianka Kraków, Wyspiański Kraków, Dobczyce, Zamek Suski Sucha Beskidzka oraz Dąbrovia. Przybyłych gości, zawodników i  trenerów  przywitała kierownik MGOSIR, wszyscy obecni minutą ciszy uczcili pamięć  o naszych trenerach łucznictwa. Honorowym gościem   była   Pani Zofia  Borsa wraz synem  Michałem. Oficjalnego otwarcia  Memoriału dokonał V-ce Burmistrz Pan Marek Minorczyk . Patronat Honorowy  objął Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski oraz Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Stanisław Początek. Głównym sponsorem  zawodów   było   PGNiG Oddział w Tarnowie   oraz pomogli nam szefowie firm: Andrzej Kita  , Roman Barszcz, Jacek Pelc, Liliana Lesińska i Piotr Sumara Część  artystyczną – krótki pokaz gimnastyczny  przygotowali uczniowie i absolwenci  Gimnazjum  Nr 2  w Dąbrowie Tarnowskiej pod kierunkiem  Artura Pobiegło. Honorowym gościem   była   Pani Zofia  Borsa wraz synem  Michałem.Ostateczne wyniki:Młodzicy-chłopcy:1.    Jakub Dudek2.    Paweł Sitarz3.    Marcin Pham4.    Grzegorz Warias – Dąbrowa Tarnowska Młodzicy-dziewczęta:1.    Wiktoria Malik- Dąbrowa Tarnowska 2.    Anna Michalik3.    Patrycja Moskala4.    Paulina KamińskaOPEN – kobiety1.    Katarzyna Mickiewicz- Dąbrowa Tarnowska 2.    Marzena Stupkiewicz3.    Agata Bulwa- Dąbrowa Tarnowska 4.    Karolina SzajnowskaOPEN – mężczyźni1.    Krzysztof Hetman2.    Jakub Kot- Dąbrowa Tarnowska 3.    Filip Pyteraf-  Dąbrowa Tarnowska 4.    Mieszko JaglarzOPEN – kobiety (łuki bloczkowe)1.    Magdalena Zarzycka2.    Ewelina OlesekOPEN – mężczyźni (łuki bloczkowe)1.    Wiktor WalasZwycięzcy w każdej  kategorii    otrzymali dyplomy , statuetki łuczników   oraz nagrody rzeczowe . Nagrody wręczali  V-ce Burmistrz  Pan Marek Minorczyk,  były  Prezes   naszego  klubu  Pan Jerzy Kozak i  Prezes  obecny   Pan Stanisław Aksamit.W czasie trwania  zawodów  delegacja  odwiedziła   groby trenerów  składając symboliczne  wiązanki kwiatów  oraz zapalone zostały  znicze.   opracowanie: Dawid Kot V-ce Prezes MLKS "Dąbrovia"