Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
 1. METROPOLITAN NETWORK dla małopolskich organizacji

METROPOLITAN NETWORK dla małopolskich organizacji

METROPOLITAN NETWORK dla małopolskich organizacji

Stowarzyszenie „U Siemachy” w ramach realizowanego projektu Metropolitan Network zaprasza małopolskie organizacje pozarządowe działające na rzecz dzieci i młodzieży do skorzystania z bezpłatnego doradztwa i konsultacji.

Konsultacje/doradztwo zależności od Państwa potrzeb i oczekiwań mogą odbywać się w formie osobistych spotkań, konsultacji telefonicznych lub mailowych.

Tematyka konsultacji/doradztwa skupia się wokół trzech głównych zagadnień:
· administracji i rachunkowości,
· fundraisingu i promocji,
· pracy z dzieckiem.

W ramach projektu doradzają wykwalifikowani specjaliści z poszczególnych dziedzin (głównie pracownicy lub współpracownicy Małopolskiego Instytutu Samorządu Terytorialnego i Administracji), konsultują praktycy ze strony Stowarzyszenia „U Siemachy”. Dotychczas udzieliliśmy konsultacji/doradztwa 10 małopolskim organizacjom.

Poruszone zostały m.in. następujące tematy:

 • pozyskiwanie funduszy na: (działalność organizacji, finansowanie placówek opiekuńczo – wychowawczych, wyjazdy wakacyjne i inne)
 • pomoc przy konstruowaniu umów z darczyńcami
 • forma rozliczania dotacji na prowadzenie placówki opiekuńczo – wychowawczej wsparcia dziennego
 • zasady komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej w organizacji oraz zasady współpracy z mediami
 • dbanie o dobry wizerunek organizacji
 • prowadzenie merytorycznej dokumentacji Stowarzyszenia
 • prowadzenie dokumentacji księgowo- rachunkowej
 • dokumentacja potrzebna przy pracy z dzieckiem
 • praca z dziećmi o szczególnych potrzebach edukacyjnych oraz dziećmi nadpobudliwymi
 • zasady pracy z dzieckiem z ADHD

Aby skorzystać z konsultacji/doradztwa należy skontaktować się e-mailowo lub telefonicznie ze Stowarzyszeniem „U Siemachy”, podać interesujący Państwa zakres tematyczny, wtedy zostaną Państwo umówieni z odpowiednim doradcą/konsultantem. Ilość usług jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji na temat projektu Metropolitan Network:
www.siemacha.org.pl

Skorzystanie z konsultacji/doradztwa nie obliguje do udziału w innych modułach projektu.

Zgłoszenia przyjmuje i szczegółowych informacji udziela p. Joanna Pas
tel.+48 12-632-11-88 w. 16, tel. kom. +48 600-395-371,e-mail:j.pas@siemacha.org.pl

Stowarzyszenie „U Siemachy” w ramach realizowanego projektu Metropolitan Network zaprasza małopolskie organizacje pozarządowe działające na rzecz dzieci i młodzieży do skorzystania z bezpłatnego doradztwa i konsultacji. Konsultacje/doradztwo zależności od Państwa potrzeb i oczekiwań mogą odbywać się w formie osobistych spotkań, konsultacji telefonicznych lub mailowych. Tematyka konsultacji/doradztwa skupia się wokół trzech głównych zagadnień: · administracji i rachunkowości, · fundraisingu i promocji, · pracy z dzieckiem. W ramach projektu doradzają wykwalifikowani specjaliści z poszczególnych dziedzin (głównie pracownicy lub współpracownicy Małopolskiego Instytutu Samorządu Terytorialnego i Administracji), konsultują praktycy ze strony Stowarzyszenia „U Siemachy”. Dotychczas udzieliliśmy konsultacji/doradztwa 10 małopolskim organizacjom. Poruszone zostały m.in. następujące tematy: pozyskiwanie funduszy na: (działalność organizacji, finansowanie placówek opiekuńczo – wychowawczych, wyjazdy wakacyjne i inne) pomoc przy konstruowaniu umów z darczyńcami forma rozliczania dotacji na prowadzenie placówki opiekuńczo – wychowawczej wsparcia dziennego zasady komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej w organizacji oraz zasady współpracy z mediami dbanie o dobry wizerunek organizacji prowadzenie merytorycznej dokumentacji Stowarzyszenia prowadzenie dokumentacji księgowo- rachunkowej dokumentacja potrzebna przy pracy z dzieckiem praca z dziećmi o szczególnych potrzebach edukacyjnych oraz dziećmi nadpobudliwymi zasady pracy z dzieckiem z ADHD Aby skorzystać z konsultacji/doradztwa należy skontaktować się e-mailowo lub telefonicznie ze Stowarzyszeniem „U Siemachy”, podać interesujący Państwa zakres tematyczny, wtedy zostaną Państwo umówieni z odpowiednim doradcą/konsultantem. Ilość usług jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji na temat projektu Metropolitan Network: www.siemacha.org.pl Skorzystanie z konsultacji/doradztwa nie obliguje do udziału w innych modułach projektu. Zgłoszenia przyjmuje i szczegółowych informacji udziela p. Joanna Pas tel.+48 12-632-11-88 w. 16, tel. kom. +48 600-395-371,e-mail:j.pas@siemacha.org.pl