Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Międzygminny Turniej Piłki Nożnej 6-osobowej o puchar Starosty Dąbrowskiego w Małcu

Międzygminny Turniej Piłki Nożnej 6-osobowej o puchar Starosty Dąbrowskiego w Małcu

Międzygminny Turniej Piłki Nożnej 6-osobowej o puchar Starosty Dąbrowskiego w Małcu

W dniu 06.07.2008 odbył się Międzygminny Turniej Piłki Nożnej 6-osobowej o puchar Starosty Dąbrowskiego w Małcu. Patronat nad imprezą objął Starosta Dąbrowski.

Zawody rozgrywane były w dwóch kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe, gimnazja i starsi. W turnieju wzięło udział 12 drużyn: 2 w kategorii szkół podstawowych i 10 w kategorii gimnazja i starsi.

W kategorii szkół podstawowych zwyciężyła drużyna z Jam, pokonując drużynę z Małca, natomiast w kategorii gimnazja i starsi miejsca zajęte przez zgłoszone drużyny przedstawiały się następująco: 1 miejsce – Jamy, 2 – Radgoszcz, 3 – Suchy Grunt,
4 – Brzezówka, 5 – KSUZS Małec, 6 – Smyków, 7 – Wisła Małec, 8 – Dąbrowica, 9 – Pień, 10 – Żdżary.

Mecze sędziował sędzia TOZPN Mirosław Łuszcz. Organizatorami turnieju było Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, Gmina Radgoszcz, Szkoła Podstawowa w Małcu, Katolicko Strażacko Uczniowski Klub Sportowy w Małcu.
Zarząd KSUZS Małec składa serdeczne podziękowanie za pomoc finansową w organizacji turnieju Staroście Dąbrowskiemu Panu Wiesławowi Krajewskiemu, Wójtowi Gminy Radgoszcz Panu Markowi Lupie.

W dniu 06.07.2008 odbył się Międzygminny Turniej Piłki Nożnej 6-osobowej o puchar Starosty Dąbrowskiego w Małcu. Patronat nad imprezą objął Starosta Dąbrowski. Zawody rozgrywane były w dwóch kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe, gimnazja i starsi. W turnieju wzięło udział 12 drużyn: 2 w kategorii szkół podstawowych i 10 w kategorii gimnazja i starsi. W kategorii szkół podstawowych zwyciężyła drużyna z Jam, pokonując drużynę z Małca, natomiast w kategorii gimnazja i starsi miejsca zajęte przez zgłoszone drużyny przedstawiały się następująco: 1 miejsce – Jamy, 2 – Radgoszcz, 3 – Suchy Grunt,4 – Brzezówka, 5 – KSUZS Małec, 6 – Smyków, 7 – Wisła Małec, 8 – Dąbrowica, 9 – Pień, 10 – Żdżary. Mecze sędziował sędzia TOZPN Mirosław Łuszcz. Organizatorami turnieju było Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, Gmina Radgoszcz, Szkoła Podstawowa w Małcu, Katolicko Strażacko Uczniowski Klub Sportowy w Małcu.Zarząd KSUZS Małec składa serdeczne podziękowanie za pomoc finansową w organizacji turnieju Staroście Dąbrowskiemu Panu Wiesławowi Krajewskiemu, Wójtowi Gminy Radgoszcz Panu Markowi Lupie.