1. Międzygminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Dąbrowskiego

Międzygminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Dąbrowskiego

Drużyny grały mecze w dwóch grupach systemem każdy z każdym.

Po fazie grupowej grały drużyny z kolejnych miejsc o końcowe lokaty.
Końcowe wyniki turnieju:
I miejsce – Smęgorzów
II miejsce RKS Radgoszcz,
III miejsce Żdżary,
IV miejsce Pień,
V miejsce KSUZS Małec
VI miejsce Policja,
VII miejsce Dąbrowica

W dniu w niedzielę 12. 07. 2009 na boisku Orlik w Radgoszczy rozegrano turniej piłki nożnej o Puchar Starosty Dąbrowskiego. W zawodach wzięło siedem drużyn z Małca, Radgoszczy, Pnia, Policja, Dąbrowica, Żdżary, Smęgorzów.Drużyny grały mecze w dwóch grupach systemem każdy z każdym. Po fazie grupowej grały drużyny z kolejnych miejsc o końcowe lokaty.Końcowe wyniki turnieju:I miejsce – SmęgorzówII miejsce RKS Radgoszcz,III miejsce Żdżary,IV miejsce Pień,V miejsce KSUZS MałecVI miejsce Policja,VII miejsce Dąbrowica Zarząd KSUZS składa serdeczne podziękowanie Panu Staroście Wiesławowi Krajewskiemu za pomoc w zorganizowaniu tego turnieju.