Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Międzygminny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Dąbrowskiego

Międzygminny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Dąbrowskiego

Międzygminny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Dąbrowskiego

W dniu 02. 08. 2009 w niedzielę o godzinie 15 rozegrano Turniej Piłki Siatkowej na boisku w Małcu o Puchar Starosty Dąbrowskiego. Zawody zorganizował Katolicko Strażacko Uczniowski Zespół Sportowy w Małcu. Patronat nad zawodami objął Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski.

W zawodach wzięło cztery drużyny z następujących miejscowości Małca, Radgoszczy, Szczucina, Smęgorzowa. Drużyny grały mecze w jednej grupie systemem każdy z każdym.

Wyniki rywalizacji:
Małec – Radgoszcz 2-0,
Szczucin – Smęgorzów 0-2,
Małec – Smęgorzów 2-0,
Szczucin- Radgoszcz 2-0
Małec- Smęgorzów 2-0,
Radgoszcz- Smęgorzów 0-2,

Mecze sędziowali Panowie Łuszcz Mirosław i Machnik Mariusz.

Kolejność końcowa następująca
1. KSUZS Małec
2. Smęgorzów
3. Szczucin
4. Radgoszcz

Zarząd KSUZS składa serdeczne podziękowanie Panu Staroście za pomoc w zorganizowaniu tego turnieju.

W dniu 02. 08. 2009 w niedzielę o godzinie 15 rozegrano Turniej Piłki Siatkowej na boisku w Małcu o Puchar Starosty Dąbrowskiego. Zawody zorganizował Katolicko Strażacko Uczniowski Zespół Sportowy w Małcu. Patronat nad zawodami objął Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski. W zawodach wzięło cztery drużyny z następujących miejscowości Małca, Radgoszczy, Szczucina, Smęgorzowa. Drużyny grały mecze w jednej grupie systemem każdy z każdym. Wyniki rywalizacji:Małec – Radgoszcz 2-0,Szczucin – Smęgorzów 0-2,Małec – Smęgorzów 2-0,Szczucin- Radgoszcz 2-0Małec- Smęgorzów 2-0,Radgoszcz- Smęgorzów 0-2, Mecze sędziowali Panowie Łuszcz Mirosław i Machnik Mariusz. Kolejność końcowa następująca1. KSUZS Małec2. Smęgorzów3. Szczucin4. Radgoszcz Zarząd KSUZS składa serdeczne podziękowanie Panu Staroście za pomoc w zorganizowaniu tego turnieju.