Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Międzynarodowe spotkanie w Rumunii

Międzynarodowe spotkanie w Rumunii

Międzynarodowe spotkanie w Rumunii

W dniach 15 – 18 maja br. delegacja samorządu Powiatu Dąbrowskiego na czele ze Starostą Dąbrowskim Tadeuszem Kwiatkowskim wzięła udział projekcie „In tune with Europe" współfinansowanym z programu Komisji Europejskiej „Europa dla Obywateli", który odbył się w Rumunii w miasteczku Tusnádfűrdő.

Wspólnie z innymi przybyłymi delegacjami z Niemiec, Węgier i Włoch przedstawiciele samorządu powiatowego wzięli udział w konferencji nt. rozwoju turystyki w Tusnádfűrdő.

Ponadto wszystkie przybyłe delegacje zwiedziły piękne, bogate w wody mineralne miasteczko uzdrowiskowe, kopalnię soli w Parajd, jezioro wulkaniczne Św. Anny i okolice Transylwanii.

Na zakończenie projektu, Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski wspólnie z Burmistrzami z innych samorządów partnerskich biorących udział w międzynarodowym spotkaniu podpisali deklarację końcową udziału w projekcie.

W dniach 15 – 18 maja br. delegacja samorządu Powiatu Dąbrowskiego na czele ze Starostą Dąbrowskim Tadeuszem Kwiatkowskim wzięła udział projekcie „In tune with Europe" współfinansowanym z programu Komisji Europejskiej „Europa dla Obywateli", który odbył się w Rumunii w miasteczku Tusnádfűrdő. Wspólnie z innymi przybyłymi delegacjami z Niemiec, Węgier i Włoch przedstawiciele samorządu powiatowego wzięli udział w konferencji nt. rozwoju turystyki w Tusnádfűrdő. Ponadto wszystkie przybyłe delegacje zwiedziły piękne, bogate w wody mineralne miasteczko uzdrowiskowe, kopalnię soli w Parajd, jezioro wulkaniczne Św. Anny i okolice Transylwanii. Na zakończenie projektu, Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski wspólnie z Burmistrzami z innych samorządów partnerskich biorących udział w międzynarodowym spotkaniu podpisali deklarację końcową udziału w projekcie.