Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. „Miej serce i patrzaj w serce” mottem XI Koncertu Noworocznego w szczucińskiej szkole

„Miej serce i patrzaj w serce” mottem XI Koncertu Noworocznego w szczucińskiej szkole

„Miej serce i patrzaj w serce” mottem XI Koncertu Noworocznego w szczucińskiej szkole

W sobotę, 25 stycznia 2020 roku już po raz jedenasty odbył się Koncert Noworoczny w Szkole Podstawowej w Szczucinie. W tym roku wydarzenie to miało wyjątkowy charakter. Świętowano również 50. rocznicę nadania szkole imienia Adama Mickiewicza.

Uczniowie zaprezentowali bogaty program artystyczny. Nie zabrakło występów wokalnych i tanecznych. Odbył się również występ pełen faktów i anegdot z życia patrona szkoły.

Uroczystość zgromadziła bardzo licznie społeczność szkolną, rodziny uczniów, samorządowców, a także wszystkich tych, którzy na co dzień związani są ze szkołą. Samorząd powiatowy reprezentowali Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk oraz Radny Rady Powiatu Andrzej Urbanik.

Wydarzeniu towarzyszyły sentymentalne wspomnienia. Zorganizowano bardzo ciekawą i wzruszającą wystawę zdjęć z kronik szkolnych pod hasłem: „50 lat minęło…”. Wyświetlono też prezentację multimedialną sięgającą momentu nadania szkole imienia, aż do współczesności. Przed publicznością wystąpił znany ze swoich wysokich umiejętności chór Clave de Sol, który od stycznia tego roku funkcjonuje przy Szkole Podstawowej w Szczucinie.

Źródło: www.szczucin.pl/mags

W sobotę, 25 stycznia 2020 roku już po raz jedenasty odbył się Koncert Noworoczny w Szkole Podstawowej w Szczucinie. W tym roku wydarzenie to miało wyjątkowy charakter. Świętowano również 50. rocznicę nadania szkole imienia Adama Mickiewicza. Uczniowie zaprezentowali bogaty program artystyczny. Nie zabrakło występów wokalnych i tanecznych. Odbył się również występ pełen faktów i anegdot z życia patrona szkoły. Uroczystość zgromadziła bardzo licznie społeczność szkolną, rodziny uczniów, samorządowców, a także wszystkich tych, którzy na co dzień związani są ze szkołą. Samorząd powiatowy reprezentowali Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk oraz Radny Rady Powiatu Andrzej Urbanik. Wydarzeniu towarzyszyły sentymentalne wspomnienia. Zorganizowano bardzo ciekawą i wzruszającą wystawę zdjęć z kronik szkolnych pod hasłem: „50 lat minęło…”. Wyświetlono też prezentację multimedialną sięgającą momentu nadania szkole imienia, aż do współczesności. Przed publicznością wystąpił znany ze swoich wysokich umiejętności chór Clave de Sol, który od stycznia tego roku funkcjonuje przy Szkole Podstawowej w Szczucinie. Źródło: www.szczucin.pl/mags