Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Miejsca parkingowe dla klientów urzędu

Miejsca parkingowe dla klientów urzędu

Miejsca parkingowe dla klientów urzędu

W trosce o bezpieczeństwo i komfort osób korzystających z usług Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej, w ramach prac remontowych na terenie parkingu przy urzędzie, zostały wydzielone cztery miejsca postojowe wyłącznie dla klientów instytucji znajdujących się w tym budynku.

Trzy miejsca postojowe znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie budynku garażowego przy urzędzie, natomiast czwarte miejsce jest obok stanowiska wydzielonego dla osób niepełnosprawnych, usytuowanego przy wejściu do budynku od strony biblioteki miejskiej. Wydzielone miejsca są odpowiednio oznakowane. Postój pozostawionego pojazdu na tych miejscach nie powinien trwać dłużej niż 30 minut.

Ponadto w ramach przeprowadzonych prac remontowych wygospodarowano miejsce na wybudowanie trzech nowych stanowisk i wyznaczono jeszcze dwa dodatkowe miejsca parkingowe. Wykonano również szereg prac poprawiających sprawną organizację ruchu.

Dodatkowo wokół budynku zostało wymienione oświetlenie na energooszczędne typu LED.

Inwestycja została w całości sfinansowana ze środków budżetu powiatu.

W trosce o bezpieczeństwo i komfort osób korzystających z usług Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej, w ramach prac remontowych na terenie parkingu przy urzędzie, zostały wydzielone cztery miejsca postojowe wyłącznie dla klientów instytucji znajdujących się w tym budynku. Trzy miejsca postojowe znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie budynku garażowego przy urzędzie, natomiast czwarte miejsce jest obok stanowiska wydzielonego dla osób niepełnosprawnych, usytuowanego przy wejściu do budynku od strony biblioteki miejskiej. Wydzielone miejsca są odpowiednio oznakowane. Postój pozostawionego pojazdu na tych miejscach nie powinien trwać dłużej niż 30 minut. Ponadto w ramach przeprowadzonych prac remontowych wygospodarowano miejsce na wybudowanie trzech nowych stanowisk i wyznaczono jeszcze dwa dodatkowe miejsca parkingowe. Wykonano również szereg prac poprawiających sprawną organizację ruchu. Dodatkowo wokół budynku zostało wymienione oświetlenie na energooszczędne typu LED. Inwestycja została w całości sfinansowana ze środków budżetu powiatu.