Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Miesięcznik „Powiśle Dąbrowskie” również w Internecie!

Miesięcznik „Powiśle Dąbrowskie” również w Internecie!

Miesięcznik „Powiśle Dąbrowskie” również w Internecie!

Po sześciu miesiącach funkcjonowania na rynku wydawniczym „Powiśla Dąbrowskiego" w wersji drukowanej poszerzamy spektrum działania i uruchamiamy portal internetowy.

Będziemy jeszcze bliżej ludzi w naszym regionie, bliżej ich ważnych, codziennych spraw, problemów, trosk i radości. Nie zamierzamy wykorzystywać tego medium do walki politycznej.

Chcemy dać trochę satysfakcji mieszkańcom, dla których ważne jest to, co robią na co dzień, a co pozostaje w naszej rzeczywistości na długie lata.

Codzienna aktualizacja treści, dużo zdjęć dodawanych przez administratora, możliwość komentowania przez internatów wybranych tematów, a także jeszcze większa szansa promocji działalności społecznej i komercyjnej, profesjonalnej reklamy – to istotne atuty nowego portalu.

Naszym założeniem, jak w przypadku miesięcznika „Powiśle Dąbrowskie", są: obiektywizm w relacjach z wydarzeń i optymistyczna wizja świata – na przekór szerzącym defetyzm i niekoniecznie mówiącym prawdę, sfrustrowanym, wszędzie wietrzącym spisek.

Świat wokół nas jest zbyt piękny, aby tego nie chcieć zauważyć, a życie zbyt krótkie, by je marnować na pesymizm i jad. Dlatego głębokie przekonanie twórców tego portalu jest takie: im więcej słońca w nas, tym więcej w drugim człowieku, tym więcej dobra w relacjach międzyludzkich – w rodzinach, miejscach pracy, spotkań. Mam nadzieję, że zaglądając na nasz portal codziennie, będziecie Państwo mogli mniej wątpić w sens wszystkiego, co wokół nas.

opracowanie: Paweł Chojnowski

Po sześciu miesiącach funkcjonowania na rynku wydawniczym „Powiśla Dąbrowskiego" w wersji drukowanej poszerzamy spektrum działania i uruchamiamy portal internetowy. Będziemy jeszcze bliżej ludzi w naszym regionie, bliżej ich ważnych, codziennych spraw, problemów, trosk i radości. Nie zamierzamy wykorzystywać tego medium do walki politycznej. Chcemy dać trochę satysfakcji mieszkańcom, dla których ważne jest to, co robią na co dzień, a co pozostaje w naszej rzeczywistości na długie lata. Codzienna aktualizacja treści, dużo zdjęć dodawanych przez administratora, możliwość komentowania przez internatów wybranych tematów, a także jeszcze większa szansa promocji działalności społecznej i komercyjnej, profesjonalnej reklamy – to istotne atuty nowego portalu. Naszym założeniem, jak w przypadku miesięcznika „Powiśle Dąbrowskie", są: obiektywizm w relacjach z wydarzeń i optymistyczna wizja świata – na przekór szerzącym defetyzm i niekoniecznie mówiącym prawdę, sfrustrowanym, wszędzie wietrzącym spisek. Świat wokół nas jest zbyt piękny, aby tego nie chcieć zauważyć, a życie zbyt krótkie, by je marnować na pesymizm i jad. Dlatego głębokie przekonanie twórców tego portalu jest takie: im więcej słońca w nas, tym więcej w drugim człowieku, tym więcej dobra w relacjach międzyludzkich – w rodzinach, miejscach pracy, spotkań. Mam nadzieję, że zaglądając na nasz portal codziennie, będziecie Państwo mogli mniej wątpić w sens wszystkiego, co wokół nas. opracowanie: Paweł Chojnowski