1. Mieszkańcy zagłosują na logo powiatu

Mieszkańcy zagłosują na logo powiatu

(D.J)

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej uprzejmie informuje, że Komisja Konkursowa zakończyła ocenę prac złożonych w konkursie na projekt graficzny logo powiatu dąbrowskiego. Na konkurs wpłynęło 5 ofert, z czego 3 nie spełniały wymogów formalnych określonych w regulaminie konkursu i nie podlegały ocenie Komisji Konkursowej. Przypominamy, że każdy uczestnik konkursu mógł złożyć maksymalnie dwa projekty graficzne. Spośród projektów dopuszczonych do dalszej oceny Komisja rekomendowała dwie najlepsze prace zgłoszone przez jednego oferenta. Zarząd Powiatu Dąbrowskiego w dniu dzisiejszym tj. 30 września 2016 r. postanowił, aby mieszkańcy powiatu dąbrowskiego pomogli wybrać, które logo – spośród dwóch rekomendowanych - zostanie symbolem naszego powiatu. Głosowanie odbędzie się za pośrednictwem sondy internetowej umieszczonej na stronie Powiatu Dąbrowskiego www.powiatdabrowski.pl. Więcej szczegółów odnośnie głosowania przekażemy niebawem, natomiast już dziś gorąco zapraszamy do uczestnictwa w głosowaniu. Zwycięskie logo będzie wykorzystywane do celów popularyzatorskich, identyfikacyjnych, promocyjnych i korespondencyjnych, w tym m.in. umieszczane w materiałach promocyjno – reklamowych, wydawnictwach, ulotkach, plakatach, papierze firmowym, nośnikach elektronicznych, stronie internetowej oraz innych drukach i materiałach wydawanych przez Powiat. (D.J)