Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Mieszkania socjalne na Powiślu

Mieszkania socjalne na Powiślu

Mieszkania socjalne na Powiślu

Eksmitowani i ubodzy z Powiśla będą mieli gdzie mieszkać. W Dąbrowie Tarnowskiej, Szarwarku i Brniku ruszyły prace adaptacyjne trzech nieruchomości, w których kiedyś mieściły się szkoły. Samorząd opracował szczegółową dokumentację.

- Przystosowanie każdego z budynków dla potrzeb lokali socjalnych nie powinno kosztować więcej niż 100 tysięcy złotych – szacuje burmistrz Dąbrowy Stanisław Początek. Najszybciej mieszkania socjalne oddane zostaną w Szarwarku. W sumie na Powiślu powstaje 13 lokali socjalnych. Na samorządowej liście oczekujących na mieszkania o obniżonym standardzie jest obecnie 40 rodzin. Prace przygotowawcze i adaptacyjne finansuje budżet gminy.

Źródło: Radio MAKS

Eksmitowani i ubodzy z Powiśla będą mieli gdzie mieszkać. W Dąbrowie Tarnowskiej, Szarwarku i Brniku ruszyły prace adaptacyjne trzech nieruchomości, w których kiedyś mieściły się szkoły. Samorząd opracował szczegółową dokumentację. - Przystosowanie każdego z budynków dla potrzeb lokali socjalnych nie powinno kosztować więcej niż 100 tysięcy złotych – szacuje burmistrz Dąbrowy Stanisław Początek. Najszybciej mieszkania socjalne oddane zostaną w Szarwarku. W sumie na Powiślu powstaje 13 lokali socjalnych. Na samorządowej liście oczekujących na mieszkania o obniżonym standardzie jest obecnie 40 rodzin. Prace przygotowawcze i adaptacyjne finansuje budżet gminy. Źródło: Radio MAKS