1. Mikołaj pierwszym mieszkańcem powiatu urodzonym w 2021 roku

Mikołaj pierwszym mieszkańcem powiatu urodzonym w 2021 roku

Serdecznie gratulujemy szczęśliwym rodzicom!

Szczęśliwymi rodzicami, urodzonego 2 stycznia 2021 roku o godzinie 1200 Mikołaja Józefa, są Państwo Patrycja i Rafał Piątek z Bieniaszowic w gminie Gręboszów. W tym roku przedstawiciele samorządu powiatowego z uwagi na panującą pandemię nie mogli osobiście powitać pierwszego mieszkańca urodzonego w 2021 roku w dąbrowskim szpitalu. Dlatego też gratulacje i życzenia od Starosty Dąbrowskiego Lesława Wieczorka oraz wyprawkę dla malutkiego mieszkańca powiatu przekazał personel Centrum Zdrowia Dabrowa Tarnowska. Serdecznie gratulujemy szczęśliwym rodzicom!