Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Mikołajki w Centrum Osiedlowym i w Kinie „Sokół”!

Mikołajki w Centrum Osiedlowym i w Kinie „Sokół”!

Mikołajki w Centrum Osiedlowym i w Kinie „Sokół”!

Spotkanie ze św. Mikołajem odbędzie się na dwa sposoby w ramach działań środowiskowych Dąbrowskiego Domu Kultury. Pierwsza odsłona będzie w Centrum Osiedlowym w sobotę 5 grudnia. Wspólnie ze Spółdzielnią Mieszkaniową i dzięki wsparciu finansowemu miejskich rad osiedlowych prawie 200 dzieci zostanie obdarowanych słodkimi upominkami z rąk św. Mikołaja.

Spotkanie – z uwagi rekordowe powodzenie tej oferty – odbędzie się aż w 3 turach: o 1600, 1730 i 1900.

Druga odsłona będzie miała filmowy charakter – Kino „Sokół" zaprasza na specjalny pokaz mikołajkowy filmu „Bella i Sebastian 2" w okresie przedpremierowym (niedziela 6 grudnia godz.13:00). Przed seansem św. Mikołaj rozda dzieciom batoniki, będzie można z nim też zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.

Promocyjny charakter tej oferty filmowej polega na tym, że w przypadku rodzinnego wypadu do Kina „Sokół" koszt może spaść o 50% (opiekun za bilet nie zapłaci, wejście to koszt biletu ulgowego dla dziecka – 14 zł).

Zachęcamy do wcześniejszej internetowej albo telefonicznej rezerwacji miejsc!

DDK

Spotkanie ze św. Mikołajem odbędzie się na dwa sposoby w ramach działań środowiskowych Dąbrowskiego Domu Kultury. Pierwsza odsłona będzie w Centrum Osiedlowym w sobotę 5 grudnia. Wspólnie ze Spółdzielnią Mieszkaniową i dzięki wsparciu finansowemu miejskich rad osiedlowych prawie 200 dzieci zostanie obdarowanych słodkimi upominkami z rąk św. Mikołaja. Spotkanie – z uwagi rekordowe powodzenie tej oferty – odbędzie się aż w 3 turach: o 1600, 1730 i 1900. Druga odsłona będzie miała filmowy charakter – Kino „Sokół" zaprasza na specjalny pokaz mikołajkowy filmu „Bella i Sebastian 2" w okresie przedpremierowym (niedziela 6 grudnia godz.13:00). Przed seansem św. Mikołaj rozda dzieciom batoniki, będzie można z nim też zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Promocyjny charakter tej oferty filmowej polega na tym, że w przypadku rodzinnego wypadu do Kina „Sokół" koszt może spaść o 50% (opiekun za bilet nie zapłaci, wejście to koszt biletu ulgowego dla dziecka – 14 zł). Zachęcamy do wcześniejszej internetowej albo telefonicznej rezerwacji miejsc! DDK