Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. „Mikro Firma za rogiem 2021”

„Mikro Firma za rogiem 2021”

„Mikro Firma za rogiem 2021”

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej zachęca do udziału w plebiscycie „Mikro Firma za rogiem 2021”.

Plebiscyt odbywa się w ramach Konkursu „Małopolska Nagroda Rynku Pracy 2021". Organizatorem jest Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

Termin składania zgłoszenia został przedłużony do 27 listopada 2020 r. !

Do udziału w Plebiscycie należy zgłaszać przedsiębiorców:

  • zatrudniających mniej niż 10 pracowników,
  • posiadających siedzibę lub miejsce prowadzenia działalności w Małopolsce,
  • charakteryzujących się marką, produktem lub usługą pod względem jakości wyróżniającą się na rynku w ocenie klientów.

Zgłoszenia kandydatów mają charakter otwarty – mogą być dokonywane przez każdą pełnoletnią osobę po uzyskaniu zgody zgłaszanego przedsiębiorcy.

Zgłoszenie kandydatury następuje wyłącznie poprzez formularz, stanowiący załącznik do regulaminu plebiscytu. Formularz dostępny jest również w najnowszym Biuletynie WUP w Krakowie -"Pracuj w Małopolsce". Do zgłoszenia należy dołączyć trzy zdjęcia, będące prezentacją firmy w głosowaniu. Zdjęcia zgłaszający może wykonać samodzielnie, np. telefonem, oczywiście za zgodą zgłaszanego.

Nagrodą dla zwycięzcy Plebiscytu „Mikro Firma za rogiem 2021" będzie statuetka oraz prawo do używania tytułu „Laureat Plebiscytu Mikro Firma za rogiem 2021".

Do pobrania:

PUP w Dąbrowie Tarnowskiej

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej zachęca do udziału w plebiscycie „Mikro Firma za rogiem 2021”. Plebiscyt odbywa się w ramach Konkursu „Małopolska Nagroda Rynku Pracy 2021". Organizatorem jest Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. Termin składania zgłoszenia został przedłużony do 27 listopada 2020 r. ! Do udziału w Plebiscycie należy zgłaszać przedsiębiorców: zatrudniających mniej niż 10 pracowników, posiadających siedzibę lub miejsce prowadzenia działalności w Małopolsce, charakteryzujących się marką, produktem lub usługą pod względem jakości wyróżniającą się na rynku w ocenie klientów. Zgłoszenia kandydatów mają charakter otwarty – mogą być dokonywane przez każdą pełnoletnią osobę po uzyskaniu zgody zgłaszanego przedsiębiorcy. Zgłoszenie kandydatury następuje wyłącznie poprzez formularz, stanowiący załącznik do regulaminu plebiscytu. Formularz dostępny jest również w najnowszym Biuletynie WUP w Krakowie -"Pracuj w Małopolsce". Do zgłoszenia należy dołączyć trzy zdjęcia, będące prezentacją firmy w głosowaniu. Zdjęcia zgłaszający może wykonać samodzielnie, np. telefonem, oczywiście za zgodą zgłaszanego. Nagrodą dla zwycięzcy Plebiscytu „Mikro Firma za rogiem 2021" będzie statuetka oraz prawo do używania tytułu „Laureat Plebiscytu Mikro Firma za rogiem 2021". Do pobrania: Regulamin Plebiscytu (pdf, 274 KB) Załącznik nr 1 do Regulaminu Plebiscytu Mikro Firma za rogiem 2021-Formularz zgłoszeniowy.docx (docx, 70 KB) Załącznik nr 2 do Regulaminu Plebiscytu Mikro Firma za rogiem 2021-Oświadczenie kandydata.docx (docx, 57 KB) Załącznik nr 3 do Regulaminu Plebiscytu Mikro Firma za rogiem 2021-Oświadczenie osoby zgłaszającej.docx (docx, 66 KB) PUP w Dąbrowie Tarnowskiej