Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Mirosław Banaś laureatem Małopolskiej Olimpiady Wiedzy o Szachach

Mirosław Banaś laureatem Małopolskiej Olimpiady Wiedzy o Szachach

W dniu 20 kwietnia 2011r. w Krakowie odbył się finał Małopolskiej Olimpiady Wiedzy o Szachach.
Uczniowie ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej odnieśli bardzo duży sukces: Mirosław Banaś zajął 5 miejsce i otrzymał tytuł laureata. Marcin Miś zajął 7 miejsce, a Kamil Seternus 10 - obaj otrzymali tytuł finalisty.

Mirosław Banaś dał się wyprzedzić jedynie „zawodowym szachistom", kilkakrotnym uczestnikom Mistrzostw Polski. Wszyscy uczniowie wykazali się wiedzą z zakresu historii szachów, taktyki szachowej oraz przepisów FIDE.
Do olimpiady uczniów przygotowywała Dyrektor Szkoły - Marta Chrabąszcz.

Na zdjęciu: z Janem Kusiną Prezesem Małopolskiego Związku Szachowego.

W dniu 20 kwietnia 2011r. w Krakowie odbył się finał Małopolskiej Olimpiady Wiedzy o Szachach.Uczniowie ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej odnieśli bardzo duży sukces: Mirosław Banaś zajął 5 miejsce i otrzymał tytuł laureata. Marcin Miś zajął 7 miejsce, a Kamil Seternus 10 - obaj otrzymali tytuł finalisty. Mirosław Banaś dał się wyprzedzić jedynie „zawodowym szachistom", kilkakrotnym uczestnikom Mistrzostw Polski. Wszyscy uczniowie wykazali się wiedzą z zakresu historii szachów, taktyki szachowej oraz przepisów FIDE.Do olimpiady uczniów przygotowywała Dyrektor Szkoły - Marta Chrabąszcz. Na zdjęciu: z Janem Kusiną Prezesem Małopolskiego Związku Szachowego.