Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Misie w bibliotece

Misie w bibliotece

Misie w bibliotece

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej oglądać można około 200 misiów różnych rodzajów i wielkości. Wystawę "Dzieci lubią misie - misie lubią dzieci" przygotowano z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia. W dziale dla dzieci MBP na pierwszym piętrze obejrzeć można pluszowe misie przyniesione przez małych czytelników biblioteki.

Są wśród nich najprzeróżniejsze zabawki, duże i małe, tradycyjne, grające, w różnych kolorach, wyposażone w różnorodne przedmioty lub stroje. Bardzo chętnie przychodzą je obejrzeć dzieci z dąbrowskich szkół i przedszkoli.
Na wystawie można znaleźć również dużo informacji o historii pluszowego misia. Zgromadzono tu książki o misiach, a mali czytelnicy przygotowali rysunki swoich ulubieńców.
Wystawę można odwiedzać do 23 grudnia, w godz. 10.00-18.00, w soboty do godz. 14.00.(baja)

źródło: Dziennik Polski

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej oglądać można około 200 misiów różnych rodzajów i wielkości. Wystawę "Dzieci lubią misie - misie lubią dzieci" przygotowano z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia. W dziale dla dzieci MBP na pierwszym piętrze obejrzeć można pluszowe misie przyniesione przez małych czytelników biblioteki. Są wśród nich najprzeróżniejsze zabawki, duże i małe, tradycyjne, grające, w różnych kolorach, wyposażone w różnorodne przedmioty lub stroje. Bardzo chętnie przychodzą je obejrzeć dzieci z dąbrowskich szkół i przedszkoli.Na wystawie można znaleźć również dużo informacji o historii pluszowego misia. Zgromadzono tu książki o misiach, a mali czytelnicy przygotowali rysunki swoich ulubieńców.Wystawę można odwiedzać do 23 grudnia, w godz. 10.00-18.00, w soboty do godz. 14.00.(baja) źródło: Dziennik Polski