Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Mistrzostwa Polski w Morzychnie

Mistrzostwa Polski w Morzychnie

Mistrzostwa Polski w Morzychnie

W trakcie najbliższego weekendu (28-29.08) na lądowisku w Morzychnie odbęda się zgodnie z kalendarzem imprez Aeroklubu Polskiego - Mistrzostwa Polski Modeli z Napędem Elektrycznym w klasach F5B i F5D. Realizacja tego ambitnego przedsięwzięcia już po raz kolejny została powierzona Działaczom Klubu Modelarstwa Lotniczego i Kosmicznego AVIA z Tarnowa współdziałającemu z Mieleckim Stowarzyszeniem Lotniczym.

W zawodach wystartują, oprócz czołówki krajowej, także dwaj nasi czołowi modelarze - wielokrotny Mistrz Polski - Janusz Olszówka i startujący po raz pierwszy w zawodach tej rangi - niezwykle uzdolniony Hubert Szawliński.
Więcej informacji znajdą zainteresowani na oficjalnej stronie klubowej : www.avia.tarman.pl (stamtąd też pochodzi foto).

Źródło: inTARnet.pl

W trakcie najbliższego weekendu (28-29.08) na lądowisku w Morzychnie odbęda się zgodnie z kalendarzem imprez Aeroklubu Polskiego - Mistrzostwa Polski Modeli z Napędem Elektrycznym w klasach F5B i F5D. Realizacja tego ambitnego przedsięwzięcia już po raz kolejny została powierzona Działaczom Klubu Modelarstwa Lotniczego i Kosmicznego AVIA z Tarnowa współdziałającemu z Mieleckim Stowarzyszeniem Lotniczym. W zawodach wystartują, oprócz czołówki krajowej, także dwaj nasi czołowi modelarze - wielokrotny Mistrz Polski - Janusz Olszówka i startujący po raz pierwszy w zawodach tej rangi - niezwykle uzdolniony Hubert Szawliński.Więcej informacji znajdą zainteresowani na oficjalnej stronie klubowej : www.avia.tarman.pl (stamtąd też pochodzi foto). Źródło: inTARnet.pl