1. Mistrzostwa Powiatu w koszykówce

2. Gimnazjum Olesno
3. Gimnazjum nr 2 Dąbrowa Tarnowska
4. Gimnazjum Radwan

W finale zespół Gimnazjum Wola Żelichowska pokonał Gimnazjum Szczucin 24:9.

W meczu o 3 miejsce Zespół Gimnazjum Borki zwyciężyło z Gimnazjum Olesno.

W dniach 26, 27 II w hali Widowiskowo – Sportowej w Szczucinie zorganizowana została Powiatowa Gimnazjada w koszykówce. W rywalizacji dziewcząt w finale, drużyna Gimnazjum Borki pokonała 15 : 8 Gimnazjum Szczucin. W zmaganiach chłopców uczestniczyło 7 zespołów. W wyniku losowania do grupy I trafiły zespoły Gimnazjum nr 1 Dąbrowa Tarnowska, Gimnazjum Wola Żelichowska i Gimnazjum Borki, a w grupie drugiej rywalizowały zespoły: Gimnazjum Szczucin, Gimnazjum Olesno, Gimnazjum nr 2 Dąbrowa Tarnowska i Gimnazjum Radwan.Wyniki w grupie I: Gimnazjum Dąbrowa Tarnowska nr 1 – Gimnazjum Wola Żelichowska 18:25Gimnazjum Dąbrowa Tarnowska nr 1 – Gimnazjum Borki 18:16Gimnazjum Wola Żelichowska – Gimnazjum Borki 19:20 Tabela końcowa w grupie:1. Gimnazjum Wola Żelichowska2. Gimnazjum Borki3. Gimnazjum nr 1 Dąbrowa Tarnowska Wyniki w grupie IIGimnazjum Szczucin – Gimnazjum nr 2 Dąbrowa Tarnowska 11 : 5Gimnazjum Olesno – Gimnazjum Radwan 19 : 2Gimnazjum Szczucin – Gimnazjum Olesno 7 : 6Gimnazjum Radwan – Gimnazjum nr 2 Dąbrowa Tarnowska 6 : 11Gimnazjum Szczucin – Gimnazjum Radwan 12 : 5Gimnazjum Olesno – Gimnazjum nr 2 Dąbrowa Tarnowska 12:11 Tabela końcowa w grupie:1. Gimnazjum Szczucin2. Gimnazjum Olesno3. Gimnazjum nr 2 Dąbrowa Tarnowska4. Gimnazjum Radwan W finale zespół Gimnazjum Wola Żelichowska pokonał Gimnazjum Szczucin 24:9. W meczu o 3 miejsce Zespół Gimnazjum Borki zwyciężyło z Gimnazjum Olesno. Zwycięskie zespoły otrzymały puchary i dyplomy ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej. Nagrody w imieniu Starosty Dąbrowskiego Wiesława Krajewskiego wręczał zastępca Przewodniczącego Rady Powiatu Krzysztof Bryk.