Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Mistrzostwa powiatu w piłce siatkowej uczennic szkół gimnazjalnych

Mistrzostwa powiatu w piłce siatkowej uczennic szkół gimnazjalnych

Mistrzostwa powiatu w piłce siatkowej uczennic szkół gimnazjalnych

11 lutego br. w Sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się powiatowy turniej piłki siatkowej dziewcząt ze szkół gimnazjalnych Powiatu Dąbrowskiego organizowany przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy i samorząd Powiatu Dąbrowskiego.

W zawodach uczestniczyły uczennice z Gimnazjum nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, Gimnazjum z Gruszowa Wielkiego, Gręboszowa, Olesna, Bolesławia oraz Gimnazjum w Borkach.

Rywalizacja przebiegała w dwóch grupach po trzy drużyny, z których najlepsze miały wyłonić zwycięzcę turnieju. W grupie pierwszej zwyciężyło Gimnazjum nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej przed uczennicami Gimnazjum z Gruszowa Wielkiego oraz Bolesławia.

W grupie drugiej bezapelacyjnie zwyciężyły dziewczęta z Gimnazjum w Borkach, dystansując zajmujące 2 miejsce Gimnazjum w Gręboszowie oraz trzecie miejsce Gimnazjum w Oleśnie. Drużyny z drugich miejsc w grupach walczyły o zajęcie trzeciego miejsca w turnieju.

Zwyciężyła drużyna z Gręboszowa pokonując w zaciętej walce gimnazjalistki z Gruszowa Wielkiego. W wielkim Finale Gimnazjum w Borkach nie pozostawiło wątpliwości, która drużyna zasługuje na miano najlepszej w Powiecie Dąbrowskim, gładko pokonując gimnazjalistki z Gimnazjum nr 2 w Dąbrowie 2:0.

Zwycięzcy będą reprezentować nasz powiat na zawodach rejonowych w dalszym etapie rywalizacji.

Puchary i medale ufundowane przez samorząd powiatowy wręczyła Pani Agata Fido Dyrektor ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. Sędziami turnieju byli: Jolanta Borsa oraz Michał Borsa.

 

Skład drużyny zwycięskiej Gimnazjum w Borkach:

Chrabąszcz Aleksandra

Niziołek Aleksandra

Fijał Joanna

Chrabąszcz Renata

Irla Magdalena

Pietras Gabriela

Pisarczyk Alicja

Irla Izabela

Żurawska Maria

Łachut Magdalena

Gratulujemy wszystkim drużynom i zapraszamy na kolejne turnieje!!!

11 lutego br. w Sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się powiatowy turniej piłki siatkowej dziewcząt ze szkół gimnazjalnych Powiatu Dąbrowskiego organizowany przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy i samorząd Powiatu Dąbrowskiego. W zawodach uczestniczyły uczennice z Gimnazjum nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, Gimnazjum z Gruszowa Wielkiego, Gręboszowa, Olesna, Bolesławia oraz Gimnazjum w Borkach. Rywalizacja przebiegała w dwóch grupach po trzy drużyny, z których najlepsze miały wyłonić zwycięzcę turnieju. W grupie pierwszej zwyciężyło Gimnazjum nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej przed uczennicami Gimnazjum z Gruszowa Wielkiego oraz Bolesławia. W grupie drugiej bezapelacyjnie zwyciężyły dziewczęta z Gimnazjum w Borkach, dystansując zajmujące 2 miejsce Gimnazjum w Gręboszowie oraz trzecie miejsce Gimnazjum w Oleśnie. Drużyny z drugich miejsc w grupach walczyły o zajęcie trzeciego miejsca w turnieju. Zwyciężyła drużyna z Gręboszowa pokonując w zaciętej walce gimnazjalistki z Gruszowa Wielkiego. W wielkim Finale Gimnazjum w Borkach nie pozostawiło wątpliwości, która drużyna zasługuje na miano najlepszej w Powiecie Dąbrowskim, gładko pokonując gimnazjalistki z Gimnazjum nr 2 w Dąbrowie 2:0. Zwycięzcy będą reprezentować nasz powiat na zawodach rejonowych w dalszym etapie rywalizacji. Puchary i medale ufundowane przez samorząd powiatowy wręczyła Pani Agata Fido Dyrektor ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. Sędziami turnieju byli: Jolanta Borsa oraz Michał Borsa.   Skład drużyny zwycięskiej Gimnazjum w Borkach: Chrabąszcz Aleksandra Niziołek Aleksandra Fijał Joanna Chrabąszcz Renata Irla Magdalena Pietras Gabriela Pisarczyk Alicja Irla Izabela Żurawska Maria Łachut Magdalena Gratulujemy wszystkim drużynom i zapraszamy na kolejne turnieje!!!