Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Można składać wnioski o przyznanie pomocy w obszarze nawadniania gospodarstw rolnych

Można składać wnioski o przyznanie pomocy w obszarze nawadniania gospodarstw rolnych

Można składać wnioski o przyznanie pomocy w obszarze nawadniania gospodarstw rolnych

Prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy na operacje typu „Modernizacja gospodarstw rolnych” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w gospodarstwach rolnych” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 w obszarze nawadniania w gospodarstwie rolnym, w terminie od dnia 25 września 2019 roku do dnia 22 listopada 2019 roku.

Szczegółowe warunki, informacje o prawach i obowiązkach beneficjentów oraz tryb przyznawania pomocy finansowej dostępne są w załączniku poniżej oraz na stronie www.arimr.gov.pl.

 

ARiMR/gd

Prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy na operacje typu „Modernizacja gospodarstw rolnych” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w gospodarstwach rolnych” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 w obszarze nawadniania w gospodarstwie rolnym, w terminie od dnia 25 września 2019 roku do dnia 22 listopada 2019 roku. Szczegółowe warunki, informacje o prawach i obowiązkach beneficjentów oraz tryb przyznawania pomocy finansowej dostępne są w załączniku poniżej oraz na stronie www.arimr.gov.pl. Pliki do pobrania Pobierz plik Ogłoszenie nawadnianie.pdf   ARiMR/gd