Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Mobilny punkt ZIP w Szpitalu - zapraszamy

Mobilny punkt ZIP w Szpitalu - zapraszamy

Mobilny punkt ZIP w Szpitalu - zapraszamy

Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy jeszcze nie mają założonego konta w portalu ZIP (Zintegrowany Informator Pacjenta) do ZOZ w  Dąbrowie Tarnowskiej – SZPITAL w dniu 18.11. 2013 r. (poniedziałek) w  godzinach od 9.00 -14.00.

PUNKT MOBILNY MIEŚCI SIĘ NA PARTERZE PRZY IZBIE PRZYJĘĆ - POKÓJ NR 2

W tym dniu można uzyskać hasło i login do konta ZIP  - wystarczy tylko dowód osobisty.

Działający od 1 lipca Zintegrowany Informator Pacjenta to ogólnopolski serwis, który udostępnia w bezpieczny sposób on-line zarejestrowanym użytkownikom dane o ich leczeniu i finansowaniu leczenia, gromadzone od 2008 roku przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Dzięki ZIP, po zarejestrowaniu się na stronie internetowej zip.nfz.gov.pl pacjent może w każdej chwili zweryfikować wykonane na jego rzecz usługi.

Logując się w systemie dowiemy się gdzie i kiedy się leczyliśmy, ile zapłacił za nas NFZ, gdzie i kiedy wykupiliśmy refundowaną receptę i ile zapłacił za to NFZ, gdzie złożyliśmy deklarację do lekarza POZ, pielęgniarki lub położnej, czy jesteśmy ubezpieczeni, w kolejce do których uzdrowisk i specjalistów czekamy.

Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy jeszcze nie mają założonego konta w portalu ZIP (Zintegrowany Informator Pacjenta) do ZOZ w  Dąbrowie Tarnowskiej – SZPITAL w dniu 18.11. 2013 r. (poniedziałek) w  godzinach od 9.00 -14.00. PUNKT MOBILNY MIEŚCI SIĘ NA PARTERZE PRZY IZBIE PRZYJĘĆ - POKÓJ NR 2 W tym dniu można uzyskać hasło i login do konta ZIP  - wystarczy tylko dowód osobisty. Działający od 1 lipca Zintegrowany Informator Pacjenta to ogólnopolski serwis, który udostępnia w bezpieczny sposób on-line zarejestrowanym użytkownikom dane o ich leczeniu i finansowaniu leczenia, gromadzone od 2008 roku przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Dzięki ZIP, po zarejestrowaniu się na stronie internetowej zip.nfz.gov.pl pacjent może w każdej chwili zweryfikować wykonane na jego rzecz usługi. Logując się w systemie dowiemy się gdzie i kiedy się leczyliśmy, ile zapłacił za nas NFZ, gdzie i kiedy wykupiliśmy refundowaną receptę i ile zapłacił za to NFZ, gdzie złożyliśmy deklarację do lekarza POZ, pielęgniarki lub położnej, czy jesteśmy ubezpieczeni, w kolejce do których uzdrowisk i specjalistów czekamy.