Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Modernizacja budynków i nowe pracownie komputerowe w szkołach podstawowych w Smęgorzowie

Modernizacja budynków i nowe pracownie komputerowe w szkołach podstawowych w Smęgorzowie

Modernizacja budynków i nowe pracownie komputerowe w szkołach podstawowych w Smęgorzowie

W końcu października 2004 r. zakończył się komisyjnym odbiorem trwający od początku wakacji w Publicznej Szkole Podstawowej w Smęgorzowie remont. Jego wykonawcą była firma "Samson" z Łęgu Tarnowskiego. 
W tym czasie wymieniono prawie całą stolarkę okienną i drzwiową, tj. ponad 100 okien oraz zainstalowano nowe centralne ogrzewanie. Dokonano także, poświęcenia nowej pracowni komputerowej. 


Koszt całej inwestycji zamknął się kwotą 160.544,35 zł i pochodził z Banku Światowego - ok. 40 % i budżetu Gminy Dąbrowa Tarnowska ok. 60 %. W uroczystości uczestniczyli m.in.: Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Stanisław Początek, Wiceburmistrz Marek Minorczyk, Przewodniczący Rady Miejskiej Marian Wojtyto, Radny RM Andrzej Fido, Dyrektor ZOSiP Jan Sosin, Sołtys Smęgorzowa Mieczysław Kaczówka, proboszcz smęgorzowskiej parafii ks. Emil Matysik oraz kierownik robót i właściciel firmy "Samson".
Wyposażenie pracowni komputerowej tj. serwer i 8 zestawów komputerowych połączonych w sieć oraz laptop i rzutnik multimedialny o wartości 48.000 zł otrzymano bezpłatnie od Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu. Przystosowanie pracowni wyniosło 4.000 zł z budżetu Gminy Dąbrowa Tarnowska. Warto podkreślić, że w tym samym czasie identyczne wyposażenie pracowni otrzymała z MEDiS także Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej im. Mikołaja Kopernika.
Dyrektor smęgorzowskiej szkoły J. Kozłowska podziękowała władzom gminnym za przyznanie środków oraz firmie za solidną, profesjonalną pracę, która nie zakłócała zajęć szkolnych. Uczniowie, pod kierunkiem nauczycieli: B. Kuta i B. Serwickiej wyrazili swoją radość i wdzięczność ciekawym programem artystycznym. 

Źródło: Urząd Gminy Dąbrowa Tarnowska

W końcu października 2004 r. zakończył się komisyjnym odbiorem trwający od początku wakacji w Publicznej Szkole Podstawowej w Smęgorzowie remont. Jego wykonawcą była firma "Samson" z Łęgu Tarnowskiego.  W tym czasie wymieniono prawie całą stolarkę okienną i drzwiową, tj. ponad 100 okien oraz zainstalowano nowe centralne ogrzewanie. Dokonano także, poświęcenia nowej pracowni komputerowej.  Koszt całej inwestycji zamknął się kwotą 160.544,35 zł i pochodził z Banku Światowego - ok. 40 % i budżetu Gminy Dąbrowa Tarnowska ok. 60 %. W uroczystości uczestniczyli m.in.: Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Stanisław Początek, Wiceburmistrz Marek Minorczyk, Przewodniczący Rady Miejskiej Marian Wojtyto, Radny RM Andrzej Fido, Dyrektor ZOSiP Jan Sosin, Sołtys Smęgorzowa Mieczysław Kaczówka, proboszcz smęgorzowskiej parafii ks. Emil Matysik oraz kierownik robót i właściciel firmy "Samson". Wyposażenie pracowni komputerowej tj. serwer i 8 zestawów komputerowych połączonych w sieć oraz laptop i rzutnik multimedialny o wartości 48.000 zł otrzymano bezpłatnie od Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu. Przystosowanie pracowni wyniosło 4.000 zł z budżetu Gminy Dąbrowa Tarnowska. Warto podkreślić, że w tym samym czasie identyczne wyposażenie pracowni otrzymała z MEDiS także Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej im. Mikołaja Kopernika. Dyrektor smęgorzowskiej szkoły J. Kozłowska podziękowała władzom gminnym za przyznanie środków oraz firmie za solidną, profesjonalną pracę, która nie zakłócała zajęć szkolnych. Uczniowie, pod kierunkiem nauczycieli: B. Kuta i B. Serwickiej wyrazili swoją radość i wdzięczność ciekawym programem artystycznym.  Źródło: Urząd Gminy Dąbrowa Tarnowska