Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Modernizacja ewidencji gruntów i budynków w Mędrzechowie

Modernizacja ewidencji gruntów i budynków w Mędrzechowie

Modernizacja ewidencji gruntów i budynków w Mędrzechowie

Starosta Dąbrowski przypomina, że do dnia 13 grudnia 2013r. (piątek)  w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej przy ulicy B.Joselewicza 5 pokój nr 18(parter) w godzinach pracy urzędu tj. w poniedziałek w godzinach od 8:00 do16:00 i od wtorku do piątku  w godzinach od 7:30 do 15:30, został  wyłożony do wglądu osób fizycznych, osób prawnych i  jednostek  organizacyjnych  nie posiadających osobowości prawnej,  projekt operatu opisowo-kartograficznego ewidencji gruntów i budynków dla obrębu Mędrzechów jednostka ewidencyjna Mędrzechów.

Osoby, które posiadają nieruchomości na terenie wsi Mędrzechów mogą zgłaszać się do Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej, celem weryfikacji danych o gruntach i budynkach ujawnionych w tym projekcie.

Szczegóły BIP

 

Starosta Dąbrowski przypomina, że do dnia 13 grudnia 2013r. (piątek)  w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej przy ulicy B.Joselewicza 5 pokój nr 18(parter) w godzinach pracy urzędu tj. w poniedziałek w godzinach od 8:00 do16:00 i od wtorku do piątku  w godzinach od 7:30 do 15:30, został  wyłożony do wglądu osób fizycznych, osób prawnych i  jednostek  organizacyjnych  nie posiadających osobowości prawnej,  projekt operatu opisowo-kartograficznego ewidencji gruntów i budynków dla obrębu Mędrzechów jednostka ewidencyjna Mędrzechów. Osoby, które posiadają nieruchomości na terenie wsi Mędrzechów mogą zgłaszać się do Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej, celem weryfikacji danych o gruntach i budynkach ujawnionych w tym projekcie. Szczegóły BIP