Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Modernizacja pionowego oznakowania dróg powiatowych

Modernizacja pionowego oznakowania dróg powiatowych

Modernizacja pionowego oznakowania dróg powiatowych

Samorząd powiatowy od początku grudnia bieżącego roku przystąpił do wymiany starych i nieczytelnych znaków drogowych zlokalizowanych w ciągu dróg powiatowych.

W ramach tych prac zostanie wymienione około 700 znaków drogowych w celu zwiększenia bezpieczeństwa użytkowników ruchu drogowego. Kompleksowa wymiana zniszczonych znaków zostanie zrealizowana na drogach powiatowych:

- 1322K Dąbrowa Tarnowska - Radomyśl Wielki,

- 1328K Dąbrowa Tarnowska - Smyków,

- 1319K Szczucin - Radgoszcz,

- 1313K Dąbrowa Tarnowska - Żelichów,

- 1318K Szczucin - Suchy Grunt - Radwan,

- 1307K Swarzów - Mędrzechów - Delastowice,

- 1302K Ujście Jezuickie - Borusowa.

Prace związane z wymianą oznakowania pionowego realizowane są przez Zarząd Drogowy w Dąbrowie Tarnowskiej. W październiku bieżącego roku zostały wymienione zniszczone znaki drogowe na drodze powiatowej 1304K Gręboszów - Siedliszowice w miejscowości Lubiczko.

W kolejnych latach planowana jest wymiana oznakowania w ciągu pozostałych dróg powiatowych na terenie powiatu dąbrowskiego.

Wymiana znaków drogowych w ciągu drogi powiatowej w 1319K Szczucin - Radgoszcz w miejscowości Szczucin

Wymiana znaków drogowych w ciągu drogi powiatowej 1322K Dąbrowa Tarnowska - Radomyśl Wielki w miejscowości Radgoszcz

Wymiana znaków drogowych w ciągu drogi powiatowej 1304K Gręboszów - Siedliszowice w miejscowości Lubiczko

Samorząd powiatowy od początku grudnia bieżącego roku przystąpił do wymiany starych i nieczytelnych znaków drogowych zlokalizowanych w ciągu dróg powiatowych. W ramach tych prac zostanie wymienione około 700 znaków drogowych w celu zwiększenia bezpieczeństwa użytkowników ruchu drogowego. Kompleksowa wymiana zniszczonych znaków zostanie zrealizowana na drogach powiatowych: - 1322K Dąbrowa Tarnowska - Radomyśl Wielki, - 1328K Dąbrowa Tarnowska - Smyków, - 1319K Szczucin - Radgoszcz, - 1313K Dąbrowa Tarnowska - Żelichów, - 1318K Szczucin - Suchy Grunt - Radwan, - 1307K Swarzów - Mędrzechów - Delastowice, - 1302K Ujście Jezuickie - Borusowa. Prace związane z wymianą oznakowania pionowego realizowane są przez Zarząd Drogowy w Dąbrowie Tarnowskiej. W październiku bieżącego roku zostały wymienione zniszczone znaki drogowe na drodze powiatowej 1304K Gręboszów - Siedliszowice w miejscowości Lubiczko. W kolejnych latach planowana jest wymiana oznakowania w ciągu pozostałych dróg powiatowych na terenie powiatu dąbrowskiego. Wymiana znaków drogowych w ciągu drogi powiatowej w 1319K Szczucin - Radgoszcz w miejscowości Szczucin Wymiana znaków drogowych w ciągu drogi powiatowej 1322K Dąbrowa Tarnowska - Radomyśl Wielki w miejscowości Radgoszcz Wymiana znaków drogowych w ciągu drogi powiatowej 1304K Gręboszów - Siedliszowice w miejscowości Lubiczko