Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. „MOTO-MUZO-PIKNIK” w Brniu

„MOTO-MUZO-PIKNIK” w Brniu

„MOTO-MUZO-PIKNIK” w Brniu

29 czerwca br. w Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu odbył się „MOTO-MUZO-PIKNIK”. Imprezę zorganizowano na zakończenie roku szkolnego.

Zagrały zespoły muzyczne: „AK-47”, „Nie ma opcji” i ekipa „PJK”(Optymalizacja Crew), która zaprezentowała materiał ze swojej nowej płyty. Dla uczestników zatańczyła też grupa „Soul DANCE”.

Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz aut tuningowych oraz ekipy motocyklowej „Stunt Mielec”. Jedną z niespodzianek była możliwość przejażdżki po ogrodzie bryczką.

Na miejscu zorganizowano też poczęstunek dla gości – dania z grilla i napoje chłodzące.

Imprezę poprowadził Damian Kozaczka, a pomiędzy występami publiczność zabawiał DJ Radosfaff.  

29 czerwca br. w Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu odbył się „MOTO-MUZO-PIKNIK”. Imprezę zorganizowano na zakończenie roku szkolnego. Zagrały zespoły muzyczne: „AK-47”, „Nie ma opcji” i ekipa „PJK”(Optymalizacja Crew), która zaprezentowała materiał ze swojej nowej płyty. Dla uczestników zatańczyła też grupa „Soul DANCE”. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz aut tuningowych oraz ekipy motocyklowej „Stunt Mielec”. Jedną z niespodzianek była możliwość przejażdżki po ogrodzie bryczką. Na miejscu zorganizowano też poczęstunek dla gości – dania z grilla i napoje chłodzące. Imprezę poprowadził Damian Kozaczka, a pomiędzy występami publiczność zabawiał DJ Radosfaff.