Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Motywy wiosenno-świąteczne w breńskim Centrum Polonii

Motywy wiosenno-świąteczne w breńskim Centrum Polonii

Motywy wiosenno-świąteczne w breńskim Centrum Polonii

3 kwietnia w Centrum Polonii odbyły się warsztaty świąteczno- wielkanocne, w których udział brały dzieci z klasy V Szkoły Podstawowej w Oleśnie wraz z wychowawcą Danutą Krupa.

Na warsztatach uczniowie mieli za zadanie ozdobić przygotowaną bazę różnymi materiałami, a następnie wymalować motywy wiosenno - świąteczne z masy solnej, które na koniec zostały przyklejone do bazy.

W trakcie warsztatów dzieci wykazały się kreatywnością i własną fantazją, wykonując przepiękne ozdoby świąteczne. Spotkanie uświetniły również warsztaty krawieckie przeprowadzone przez Teresę Hońdo.

Zajęcia przebiegły w miłej i serdecznej atmosferze, a na zakończenie został przygotowany słodki poczęstunek.

www.centrumpolonii.pl/mags

3 kwietnia w Centrum Polonii odbyły się warsztaty świąteczno- wielkanocne, w których udział brały dzieci z klasy V Szkoły Podstawowej w Oleśnie wraz z wychowawcą Danutą Krupa. Na warsztatach uczniowie mieli za zadanie ozdobić przygotowaną bazę różnymi materiałami, a następnie wymalować motywy wiosenno - świąteczne z masy solnej, które na koniec zostały przyklejone do bazy. W trakcie warsztatów dzieci wykazały się kreatywnością i własną fantazją, wykonując przepiękne ozdoby świąteczne. Spotkanie uświetniły również warsztaty krawieckie przeprowadzone przez Teresę Hońdo. Zajęcia przebiegły w miłej i serdecznej atmosferze, a na zakończenie został przygotowany słodki poczęstunek. www.centrumpolonii.pl/mags