1. Mundurowi w Akcji Honorowego Krwiodawstwa – przyłącz się i Ty!

Mundurowi w Akcji Honorowego Krwiodawstwa – przyłącz się i Ty!

17 listopada 2018 roku o godz.9.00. na terenie Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej, odbędzie się Mundurowa Akcja Honorowego Krwiodawstwa pod patronatem Komendanta Powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej nadkom. Mirosława Stracha. Przedsięwzięcie organizowane jest przy współudziale Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej, Służby Więziennej w Tarnowie – Mościce, Placówki Straży Granicznej w Tarnowie oraz Wojskowej Komendy Uzupełnień w Tarnowie. Mundurowym przyświecać będzie hasło: „100 LAT NIEPODLEGŁOŚCI – ŁĄCZY NAS KREW!”. Cennym darem życia będzie można się podzielić od godz.9.00 do godz. 13.00. na parkingu Komendy Policji w Dąbrowie Tarnowskiej przy ul. Berka Joselewicza 4, gdzie zostanie podstawiony Mobilny Punkt Poboru Krwi (krwiobus). Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w akcji, aby razem z nami oddali honorowo w tym dniu krew i w ten sposób uczcili jubileusz odzyskania przez Polskę niepodległości.