Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Muzeum Drogownictwa w kampanii „Polska zobacz więcej"

Muzeum Drogownictwa w kampanii „Polska zobacz więcej"

Muzeum Drogownictwa w kampanii „Polska zobacz więcej

Zespół Historii Drogownictwa Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w ubiegły weekend uczestniczył w akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, organizowanym przy udziale Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej.

Kampania skierowana jest zarówno do branży turystycznej, jak i turystów dwa razy do roku. Dzięki niej każdy może odkrywać piękno naszego kraju w korzystnych cenach, a w przypadku zbiorów zabytków drogownictwa Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Szczucinie nieodpłatnie.

W tych dniach tj. 15-17 marca, w godzinach od 10:00 do 17:00 dla gości otwarte były ekspozycje, a chętnych pracownicy wprowadzali w historię polskiego drogownictwa na przykładach zgromadzonych zabytków. Tematem przewodnim był jubileusz 200-lecia centralnej administracji drogowej w Polsce.

Wydarzenie to, przyciągnęło wielu pasjonatów, ale w przeważającej części był to czas dla wielopokoleniowych rodzin, które zwłaszcza wykorzystując piękną niedzielną pogodę spacerowały wśród pomników żywej historii drogownictwa.

Muzeum Drogownictwa w Szczucinie już teraz zaprasza na „Nocne Zwiedzanie”, które odbędzie się 29 i 30 czerwca 2019 roku. Wstęp jest nieodpłatny.

GDDKiA/mags

Zespół Historii Drogownictwa Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w ubiegły weekend uczestniczył w akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, organizowanym przy udziale Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej. Kampania skierowana jest zarówno do branży turystycznej, jak i turystów dwa razy do roku. Dzięki niej każdy może odkrywać piękno naszego kraju w korzystnych cenach, a w przypadku zbiorów zabytków drogownictwa Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Szczucinie nieodpłatnie. W tych dniach tj. 15-17 marca, w godzinach od 10:00 do 17:00 dla gości otwarte były ekspozycje, a chętnych pracownicy wprowadzali w historię polskiego drogownictwa na przykładach zgromadzonych zabytków. Tematem przewodnim był jubileusz 200-lecia centralnej administracji drogowej w Polsce. Wydarzenie to, przyciągnęło wielu pasjonatów, ale w przeważającej części był to czas dla wielopokoleniowych rodzin, które zwłaszcza wykorzystując piękną niedzielną pogodę spacerowały wśród pomników żywej historii drogownictwa. Muzeum Drogownictwa w Szczucinie już teraz zaprasza na „Nocne Zwiedzanie”, które odbędzie się 29 i 30 czerwca 2019 roku. Wstęp jest nieodpłatny. GDDKiA/mags