Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Muzeum Drogownictwa w Szczucinie otwarte dla zwiedzających

Muzeum Drogownictwa w Szczucinie otwarte dla zwiedzających

Muzeum Drogownictwa w Szczucinie otwarte dla zwiedzających

Po długim okresie ograniczeń w udostępnianiu zbiorów w Muzeum Drogownictwa w Szczucinie ponownie przywrócono obsługę ruchu turystycznego zorganizowanego i indywidualnego na wszystkich dostępnych ekspozycjach.

Dla zwiedzających dostępna jest również biblioteka oraz zbiory archiwalne nie tylko zdalnie, ale również do skorzystania na miejscu .
Czas pandemii spowodował obostrzenia sanitarne, na bieżąco dostosowywane do zaleceń dla każdego typu działalności muzeum. Wprowadzono regulacje między innymi dotyczące zapewnienia dostępu do środków ochrony osobistej, środków dezynfekcyjnych, zachowania dystansu, odkażania powierzchni użytkowych, monitorowania systemu rezerwacji, ograniczenia ilości osób zwiedzających i korzystających z zasobu biblioteki oraz zbiorów archiwalnych.

Obecnie wystawy w budynku oraz na otwartej przestrzeni są dostępne dla zwiedzających w dni pracujące od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00. W okresie od 17 kwietnia 2021 roku do 24 października 2021 roku wystawy na otwartej przestrzeni będą dostępne dla zwiedzających również w soboty i niedziele w godzinach od 10.00 do 17.00. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu +48 14 643 52 78.

WIRTUALNE ZWIEDZANIE

Foto: Mateusz Kolano, Bartłomiej Czyż

Źródło: Zespół Historii Drogownictwa w Szczucinie

Po długim okresie ograniczeń w udostępnianiu zbiorów w Muzeum Drogownictwa w Szczucinie ponownie przywrócono obsługę ruchu turystycznego zorganizowanego i indywidualnego na wszystkich dostępnych ekspozycjach. Dla zwiedzających dostępna jest również biblioteka oraz zbiory archiwalne nie tylko zdalnie, ale również do skorzystania na miejscu . Czas pandemii spowodował obostrzenia sanitarne, na bieżąco dostosowywane do zaleceń dla każdego typu działalności muzeum. Wprowadzono regulacje między innymi dotyczące zapewnienia dostępu do środków ochrony osobistej, środków dezynfekcyjnych, zachowania dystansu, odkażania powierzchni użytkowych, monitorowania systemu rezerwacji, ograniczenia ilości osób zwiedzających i korzystających z zasobu biblioteki oraz zbiorów archiwalnych. Obecnie wystawy w budynku oraz na otwartej przestrzeni są dostępne dla zwiedzających w dni pracujące od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00. W okresie od 17 kwietnia 2021 roku do 24 października 2021 roku wystawy na otwartej przestrzeni będą dostępne dla zwiedzających również w soboty i niedziele w godzinach od 10.00 do 17.00. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu +48 14 643 52 78. WIRTUALNE ZWIEDZANIE Foto: Mateusz Kolano, Bartłomiej Czyż Źródło: Zespół Historii Drogownictwa w Szczucinie