Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Muzeum Drogownictwa zaprasza na „Nocne Zwiedzanie”

Muzeum Drogownictwa zaprasza na „Nocne Zwiedzanie”

Muzeum Drogownictwa zaprasza na „Nocne Zwiedzanie”

Muzeum Drogownictwa zaprasza na „Nocne Zwiedzanie", które odbędzie się 24 i 25 czerwca 2017 roku. Impreza dedykowana jest dla wszystkich, których drogi poprowadzą do Szczucina.

"Nocne Zwiedzanie" to spotkanie z turystami w nocnej scenerii na ekspozycji zewnętrznej, wśród podświetlonych maszyn i urządzeń drogowych, których kolory w nocnej odsłonie nabierają intensywności i tajemniczości. Pojawiają się ćmy i nietoperze tańczące wśród świateł.

Na wszystko można popatrzeć również z góry spacerując po kładce zabytkowego mostu. Na sali obok skansenu prezentowane będą filmy związane z historią drogownictwa, wychowaniem komunikacyjnym, a po wystawach chętnie oprowadzi Państwa przewodnik.

"Nocne Zwiedzanie" potrwa do godziny 23. Wstęp jest nieodpłatny. Muzeum posiada parking niestrzeżony i również nieodpłatny.

Zachęcamy do udziału w "Nocnym Zwiedzaniu" i odwiedzenia niezwykłej ekspozycji drogownictwa, zgromadzonej w powiecie dąbrowskim!

files/aktualnosci/2017/06_Czerwiec/08_Muzeum_Drogownictwa_zaprasza_na_Nocne_Zwiedzanie/Fot Nocne Zwiedzanie.jpg

http://www.gddkia.gov.pl/zhd/mags

Muzeum Drogownictwa zaprasza na „Nocne Zwiedzanie", które odbędzie się 24 i 25 czerwca 2017 roku. Impreza dedykowana jest dla wszystkich, których drogi poprowadzą do Szczucina. "Nocne Zwiedzanie" to spotkanie z turystami w nocnej scenerii na ekspozycji zewnętrznej, wśród podświetlonych maszyn i urządzeń drogowych, których kolory w nocnej odsłonie nabierają intensywności i tajemniczości. Pojawiają się ćmy i nietoperze tańczące wśród świateł. Na wszystko można popatrzeć również z góry spacerując po kładce zabytkowego mostu. Na sali obok skansenu prezentowane będą filmy związane z historią drogownictwa, wychowaniem komunikacyjnym, a po wystawach chętnie oprowadzi Państwa przewodnik. "Nocne Zwiedzanie" potrwa do godziny 23. Wstęp jest nieodpłatny. Muzeum posiada parking niestrzeżony i również nieodpłatny. Zachęcamy do udziału w "Nocnym Zwiedzaniu" i odwiedzenia niezwykłej ekspozycji drogownictwa, zgromadzonej w powiecie dąbrowskim! http://www.gddkia.gov.pl/zhd/mags